Vinohrady se v dohrávce 10. kola představí na hřišti České Lípy

9. 11. 2016

Muži A

1 minuta čtení

O víkendu měli Boys volno. Duel 10. kola totiž Česká Lípa odložila až na čtvrteční večer. Svěřence Martina Hovořáka tak čeká anglický týden. Už v sobotu, tedy hned dva dny po střetnutí v Lípě, vyzvou doma Black Angels.

Vinohradští naposledy zdolali doma MVIL Ostravu 8:4. Pěti body se tehdy na výhře podílel Jaromír Lisa, s 19 body nejproduktivnější hráč vinohradského Sokola.

Proti Lisovi a spol. bude ve čtvrtek stát dobře známý soupeř Česká Lípa. Oba týmy se už v této sezoně střetly v rámci Poháru České pojišťovny. Úspěšnější byli Českolipští, kteří se tak probojovali do skupinové fáze pohárové soutěže.

V lize jsou Vinohradští čtvrtí se zápasem k dobru na první Black Angels a druhé Znojmo. Česká Lípa je osmá a má dokonce tři zápasy k dobru. Vzájemný duel se hraje ve čtvrtek od 19:30 ve sportovní hale v České Lípě.

10. kolo 1. ligy mužů:

čtvrtek 19:30 FBC Česká Lípa - TJ SKV (SH Česká Lípa)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.