V sobotu muži s Black Angels, v neděli ženy s Chodovem

11. 11. 2016

Klub

2 minuty čtení

Oba víkendové dny bude možné ve vinohradské sokolovně sledovat elitní florbalové soutěže. V sobotu muži vyzvou v 11. kole 1. ligy lídra tabulky Black Angels. V neděli se proti vicemistryním z Chodova postaví Ladies. Oba dva zápasy začínají vždy v 18 hodin.

Boys neuspěli ve čtvrteční dohrávce 10. kola na hřišti České Lípy a prohráli 6:7 v prodloužení. V sobotu je však čeká další velký výzva. Na domácí půdě vyzvou dosavadního lídra 1. ligy pražské Black Angels.

Derby slibuje atraktivní podívanou. Černí andělé mají na svém kontě po deseti zápasech 24 bodů a v probíhajícím ročníku prohráli pouze dvakrát. První porážku jim uštědřilo Ústí a druhou nedávno brněnský Hattrick.

Black Angels mají tým poskládaný z řady mladých hráčů, kteří nastupují na střídavé hostování i za některé ze superligových celků. Jedná se například o Tomáše Nusharta, Ondřeje Sluku či Filipa Chmelíčka. V dresu soupeře rovněž nastoupí ještě nedávno vinohradský hráč Jakub Renčín.

I Ladies o víkendu přivítají v Rieger aréně vysoce kvalitního soupeře. Síly změří s účastnicemi posledních dvou ročníků superfinále. Chodov je zatím s 19 body na třetí pozici extraligy.

Týmové statistice vévodí Tereza Urbánková, která má na svém kontě deset gólů a devět asistencí. O čtyři body za ní zaostává Martina Řepková. Pozor si budou muset obránkyně SKV dát rozhodně také na Magdalenu Klímovou či Gabrielu Tožičkovou.

Přijďte podpořit oba dva naše elitní týmy v bojích o další prvoligové a extraligové body! SKV = Společně K Vítězství!

11. kolo 1. ligy mužů:

sobota 18:00 TJ SKV - Black Angels 

9. kolo extraligy žen:

neděle 18:00 TJ SKV - Florbal Chodov

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.