Shrnutí víkendu: Velmi úspěšný víkend pro SKV!

15. 11. 2016

Klub

3 minuty čtení

O víkendu všichní vítězili! Z 11 zápasů neelitních týmů SKV bylo 10 vítězství! Vskutku parádní bilance. Navíc mužské béčko i céčko jsou v tabulce první, dorostenci druzí! Starší žákyně zaznamenaly postup a juniorky stoupají tabulkou vpřed.

Muži B v neděli večer vyzvali na Děkance rezervu Bohemky. Domácí klokani nečinili partě trenéra Vondry problém a Benfika vyhrála 7:3. Na prvním místě divizní tabulky má na druhý Future náskok pěti bodů!

Válí i mužské céčko. Kluci nastoupili rovněž v neděli, ale už brzo ráno v Králově Dvoře proti příbramským Žralokům. Osmý zápas a osmá výhra. Vinohradští zvítězili 9:4 především zásluhou čtyř branek Richarda Klímy. Ve druhém duelu si sokolové ještě více zlepšili svou střeleckou statistiku. Do té doby druhé Emco Cholerics smázli 11:4 a pražskou ligu tak vedou suverénně o pět bodů, druhý Cholerics navíc mají zápas k dobru. Už ve čtvrtek céčko vyzve v dohrávce Kuřata Kladno. Zápas se hraje na státní svátek 17. 11. od 11:15 na Vinohradech.

Dvě důležité výhry si připsali dorostenci. Svěřenci Jonáše Sigla porazili rezervu Sparty 4:3 a béčko Black Angels vysoko 8:0 a jen o bod zaostávají za prvním Startem98, který má ovšem oproti Vinohradům o dva zápasy více.

Další výhru vybojovaly juniorky, které zdolaly Roudnici nad Labem 4:0. Ve druhém zápase ovšem nestačily na Turnov a padly po prohře 2:7. Z posledních čtyř zápasů však zaznamenaly tři vítězství a v tabulce už jsou na sedmém místě.

Výsledkový souhrn uzavřeme výborným počínáním starších žákyň, které na domácí půdě vyhrály všechny čtyři zápasy a vybojovaly tak postup do vyššího koše. Velká gratulace a doufáme, že se všem vinohradským týmům bude i nadále takto dařit!

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
FbŠ Bohemians B - TJ SKV 3:7

Muži C:
TJ SKV - FBC Žraloci Příbram 9:4
TJ SKV - EMCO Cholerics 11:4

Dorostenci:
TJ SKV - ACEMA Sparta Praha B 4:3
TJ SKV - Black Angels B 8:0

Juniorky:
TJ SKV - BK Real Roudnice nad Labem 4:0
TJ SKV - TJ Turnov 2:7

Starší žákyně:
TJ SKV - FAT PIPE Florbal Chodov blue 13:8
TJ SKV - ACEMA Sparta Praha 11:0
TJ SKV - FBC Texas DDM P6 11:7
TJ SKV - Panthers Praha Rudná 6:3

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.