Boys jedou do Ústí, Ladies se představí na Děkance

16. 11. 2016

Klub

2 minuty čtení

V den státního svátku 17. listopadu nastoupí k utkání oba naše A týmy. Muži se od 20 hodin večer představí na půdě Ústí nad Labem. To ženy neopustí hranice města. Na pražské Děkance od 15 hodin vyzvou domácí Bohemians.

Florbalové Ústí se po vynucené měsíční pauze vrátilo zpátky do kolotoče zápasů. Severočechy trápily příušnice, a tak byly všechny duely ústeckého klubu za poslední měsíc odloženy.

Návrat na hřiště oslavili Ústečtí velkým vítězstvím. Na hřišti Pelhřimova triumfovali 10:2. Nejproduktivnějším hráčem soupeře je s 15 body nasbíranými v pěti zápasech Viktor Kopecký. Bývalému hráči Chodova či Bohemians to na severu Čech svědčí.

Svěřenci trenéra Martina Hovořáka si však budou muset dát pozor i na další hráče soka. Mikuláš Krbec pouze ve třech odehraných duelech zkompletoval čtyři góly a šest nahrávek, Jakub Kolstrunk vlastní o bod méně.

Ústí má na svém kontě z pěti zápasů pět výher. Vinohrady jsou v tabulce 1. ligy na třetím místě. V posledním kole sokolové zdolali na domácím hřišti do té doby první Black Angels. Utkání s Ústím tak slibuje atraktivní podívanou!

Dobrý zápas by mohl být k vidění i na Děkance, kde Ladies čekají Bohemians. Zelenobílé před začátkém soutěže posílily některé hráčky z Elite, napříkald Veronika Zittová či Tereza Chvátalová.

Klokanky se nacházejí na čtvrté příčce extraligové tabulky a v nové sezoně myslí na nejvyšší pozice. Z dosavadních devíti zápasů prohrály pouze dvakrát. Naopak Ladies by rády odčinily 17gólový debakl z posledního střetnutí s Chodovem.

10. kolo extraligy žen:

15:00 FbŠ E.P. Bohemians - TJ SKV (SH Děkanka)

12. kolo 1. ligy mužů:

20:00 Florbal Ústí - TJ SKV (SPORTCENTRUM Sluneta Ústí nad Labem)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.