Florbalová supersobota na Vinohradech!

18. 11. 2016

Klub

2 minuty čtení

V sobotu si užijete florbalu na Vinohradech do sytosti! Od 16 hodin vyzvou Ladies v důležitém utkání 11. kola extraligy žen Jičín, o tři hodiny později se pak Boys střetnou s Rožnovem. Přijďte oba naše elitní týmy do ochozů vinohradské sokolovny podpořit!

Ladies budou odpoledne bojovat o první extraligové vítězství v letošní sezoně. Soupeřem jim bude Jičín, který se nachází se 14 body na šesté příčce tabulky. Loni sokolky oba dva zápasy proti tomuto soupeři vyhrály.

Navíc mají na co navazovat. V posledním kole na hřišti Bohemians předvedly zejména v první a poslední třetině velmi solidní výkon a jen kvůli nepovedené prostřední dvacetiminutovce prohrály 3:7.

Boys mají za sebou dvě důležitá vítězství a formu by chtěli potvrdit i v duelu s Rožnovem. V posledním domácím utkání svěřenci Martina Hovořáka po nájezdech skolili lídra tabulky Black Angels.

Ve čtvrtek si sokolové odvezli body také z horké půdy v Ústí nad Labem. Dvěma góly se prezentovali Kuba Záň a Honza Zavadil. SKV vyhrálo 4:3 a v tabulce zůstává třetí. To sobotní soupeř Vinohrad Rožnov je na 10. pozici.

11. kolo extraligy žen:

16:00 TJ SKV - FBK Jičín (Vinohrady)

13. kolo 1. ligy mužů:

19:00 TJ SKV - 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.