Víkendové menu: Ve hře bude rekordních devět týmů!

18. 11. 2016

Klub

4 minuty čtení

Tento víkend bude na zápasy obzvlášť bohatý. Zápasy odehraje kromě A týmů dalších 10 kategorií. Většina týmů odehraje svá utkání v hlavním městě, v domácí Rieger aréně bude v neděli k vidění turnaj dorostenek a mladších žákyň.

Již včera, 17. 11., kdy slavíme státní svátek Den boje za svobodu a demokracii, odehráli muži C utkání proti týmu IBK Kuřata Kladno. Utkání bylo jistě zajímavé pro oko diváka, jelikož padalo hodně branek. Muži C porazili soupeře 11:8 a zvýšili tak náskok před druhým celkem tabulky na 8 bodů.

V sobotu odehrají svůj turnaj na stejné hale na Praze 4 i obě družstva elévů. A-tým poměří síly se soupeři FA MB a Florbo Praha. Béčko odehraje zápasy proti Hovorčovicím a Černošicím.

V Kunraticích se starší žáci střetnou s Královým Dvorem a v druhém zápase s domácími Kunraticemi, se kterými naposled prohráli 6:9 a věřím, že kluci budou určitě chtít soupeři porážku vrátit.

V sobotu ženy C odehrají utkání v Mladé Boleslavi. Soupeřkami céčka bude nováček soutěže FBC Penguins a FBC Texas B. Oba týmy se pohybují na konci tabulky, na rozdíl od našich žen, které tabulku vedou.

Starší žáci B odehrají svůj turnaj v Kunraticích. Poměří síly s týmy Flobo Praha a Florbal Jesenice.

Juniorům se minulý turnaj příliš nevyvedl, jelikož prohrály obě svá utkání a budou si chtít napravit reputaci. Jeden ze zápasů odehrají s kladenskými Kanonýry, se kterými se setkali i na minulém turnaji a prohráli. Druhý zápas odehrají s pražskými Wizards.

Dorostenkám se naopak minulý turnaj vydařil, a tak doufám že se jim na úspěchy podaří navázat. Čeká je opět dobře známý soupeř – Panthers Praha, kterého minule holky podcenily. Další zápasy odehrají s Wizardkami a Kutnou Horou. V pauzách mezi zápasy budou fanoušci moci podpořit mladší žákyňky, které hrají nedaleko – v dorosťáku – a určitě jim to udělá velkou radost.

V neděli si ženy B udělají výlet do Plzně, kde je budou čekat dva velmi těžké zápasy. Minule ženy zaváhaly, prohrály s Bohemkou a přišly o prvenství v tabulce, které budou určitě chtít získat nazpět. První zápas odehrají se soupeřkami z Nového Stašecí, které jsou v tabulce o místo pod nimi a druhý zápas s pražskými konkurentkami z Kunratic, které jsou naopak o jedno místo v tabulce nad nimi.

SOBOTA: 

Starší žáci A:
9:40 TJ SKV – T.B.C. Králův Dvůr (SH ZŠ Kunratice) 
11:00 TJ SKV – FBC Start98 Kunratice (SH ZŠ Kunratice)

Elévové A:
9:40     TJ SKV- Florbalová akademie MB modří (ZŠ Mendelova)
11:00   TJ SKV-Flobo Praha (ZŠ Mendelova)
+zápas o umístění 

Elévové B:
11:00   TJ SKV- Red Dragons Hořovice (ZŠ Mendelova)
12:20   TJ SKV-SK Alien Nation Černošice (ZŠ Mendelova)
+zápas o umístění

Ženy C:
9:00 TJ SKV – FBC Texas B (Nová MSH Mladá Boleslav)
11:20 TJ SKV – FBC Penguins Praha (Nová MSH Mladá Boleslav)

Neděle:

Junioři:
13:00   TJ SKV – Kanonýři Kladno (TJ Radlice)
16:00   TJ SKV – Wizards DDM Praha 10 (TJ Radlice)

Starší žáci B:
9:40     TJ SKV – Flobo Praha (SH ZŠ Kunratice)
12:20   TJ SKV – Florbal Jesenice (SH ZŠ Kunratice)

Ženy B:
10:30   TJ SKV – TJ Sokol Nové Strašecí (SH 31.ZŠ Plzeň)
13:30   TJ SKV – FBC Start98 (SH 31.ZŠ Plzeň)

Dorostenky:
9:00     TJ SKV – Panthers Praha (TJ SKV)
11:45   TJ SKV – Wizards DDM Praha 10 (TJ SKV)
13:35   TJ SKV – FBC Kutná Hora (TJ SKV)

Mladší žákyně: 
TJ SKV – FBC Ranařky Kutná Hora (TJ SKV II)
TJ SKV – Florbalová akademie MB 2005 (TJ SKV II)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.