Shrnutí víkendu: Supervíkend je úspěšně za námi

23. 11. 2016

Klub

3 minuty čtení

O víkendu, který následoval po listopadovém státním svátku, se to po Praze a nejbližším okolí vinohradskými barvami jen hemžilo. A velice často úspěšně. Ženy B se opět přibližují čelu tabulky, ženy C té dále neochvějně vládnou.

Kromě mládežnických týmů o body válčily i ženský B a C tým. Ve čtyřech zápasech si dohromady připsaly celých 12 bodů a dál opanují horní příčky svých tabulek. Za zmínku určitě stojí dvě krásné nuly Magdy Študentové, která hájila branku Céčka na turnaji v Mladé Boleslavi.

Porážku nepoznali ani junioři, kteří vybojovali remízu s kladenskými Kanonýry a vítězství na úkor Wizards. Díky tomu se drží na dosah dvou bodů od medailových příček.

Dorostenky si to na domácím turnaji hezky rozložily. V každém ze tří utkání vstřelily tři branky a pokaždé to dopadlo jinak. Z nedělního kola tak mají po jednom vítězství, prohře i remíze.

Starší žáci na svých turnajích váleli a v základních skupinách vybojovali účast ve finále i o třetí místo v rámci svého koše. V nadstavbových kláních pak starší žáci A vybojovali třetí příčku. Starší žáci B potom místo první a tedy postup do vyššího koše.

Se soupeři bojovaly také naši nejmenší. Vedle mladších žákyň ukázaly v průběhu víkendu svůj um také oba týmy elévů. Pro A tým byl 5. koš velkým soustem a kluci si tak příští turnaj zahrají v nižším koši se srovnatelnějšími soupeři. B tým po vydařeném otočení zápasu a výborně zvládnutých samostatných nájezdech vybojoval třetí místo.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Ženy B:
TJ SKV – TJ Sokol Nové Strašecí 4:1
TJ SKV – FBC Start98  4:3

Ženy C:
TJ SKV – FBC Texas B 4:0
TJ SKV – FBC Penguins Praha 10:0

Junioři:
TJ SKV – Kanonýři Kladno 7:4
TJ SKV – Wizards DDM Praha 10 4:4

Dorostenky:
TJ SKV – Panthers Praha 3:1
TJ SKV – Wizards DDM Praha 10  3:5
TJ SKV – FBC Kutná Hora 3:3

Starší žáci A:
TJ SKV – T.B.C. Králův Dvůr 3:0
TJ SKV – FBC Start98 Kunratice 1:1
TJ SKV – FbŠ Bohemians Praha 4 9:4

Starší žáci B:
TJ SKV – Flobo Praha 1:1
TJ SKV – Florbal Jesenice 7:2
TJ SKV – SK Dvojka Praha 3:2 

Mladší žákyně:
TJ SKV – FBC Ranařky Kutná Hora
TJ SKV – Florbalová akademie MB 2005

Elévové B:
TJ SKV – Red Dragons Hořovice 8:8
TJ SKV – SK Alien Nation Černošice 2:5
TJ SKV –  FbK Olymp Praha Achilles 6:5n

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.