Atraktivní prosinec: Dva domácí duely a derby se Startem!

30. 11. 2016

Muži A

2 minuty čtení

Světový šampionát mužů v lotyšské Rize už klepe na dveře, druhá nejvyšší soutěž na to však nehledí. Hrát se bude i v prosinci a SKV čekají tři divácky atraktivní duely, přičemž všechny se uskuteční v Praze a hned dva dokonce v Rieger aréně. Je se na co těšit!

Už tuto neděli přivítají svěřenci Martina Hovořáka na domácí půdě Karlovy Vary. Západočeši nevstoupili do sezony špatně a dokonce dokázali Vinohrady v prvním vzájemném utkání porazit. Nyní jsou na 11. příčce tabulky.

Následující sobotu 10. prosince zavítají sokolové do Kunratic. V derby poměří síly s místním Startem, za který nastupují někteří bývalí hráči vinohradského celku a vzájemné souboje obou týmů mívají grády. Na Vinohradech se po nájezdech radovalo z výhry SKV.

Vrcholem bude poslední domácí utkání roku

Vrcholem prosincového programu pak bude předvánoční duel se svitavským FbK. Hráči na plochu nastoupí s malými nadějemi SKV z týmu elévů a chystají se i další doprovodné aktivity.

Fanoušci SKV! Přijďte hochy podpořit v jejich snažení a zejména si nenechte ujít předvánoční střetnutí se Svitavami, které výsledkově zakončí kalendářní rok 2016!

Prosincová 1. liga mužů:

4. 12. 18:00 TJ SKV - FB Hurrican Karlovy Vary
10. 12. 15:15 FBC Start98 - TJ SKV
17. 12. 17:00 TJ SKV - FbK Svitavy

Vstupné:

  • činí 30,- Kč
  • pro permanentkáře a členy klubu zdarma

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.