Shrnutí víkendu: Benfika stále v čele, vyhrály i juniorky

29. 11. 2016

Klub

2 minuty čtení

Po minulém supervíkendu teď čekal sokolské kategorie poněkud klidnější víkend. Do hry se pustilo mužské béčko a déčko, juniorky a také starší žákyně.

Mužská Benfika předehrávala duel s Kolínem už v pátek večer. Utkání sokolům vůbec nesedlo. Hosté nasázeli do sítě Petra Kempy osm gólů a zvítězili 8:2. Připravili tak svěřencům Viktora Vondry teprve druhou porážku v sezoně. V sobotu dopoledne už si Vinohradští vedli lépe a v defenzivně laděném utkání zdolali Kobylisy 2:1 po brankách Filipa Mikeše a Matěje Špačka. Béčko přesto vede divizi o tři body před Wizards.

Mužské déčko si připsalo jedno vítězství a jednu porážku a v tabulce pražské a středočeské soutěže jsou s deseti body na sedmé příčce s šestibodovou ztrátou na druhou pozici.

Stejnou bilanci o víkendu zaznamenaly také juniorky, které nejprve zdolali po přestřelce Kladno 9:5, následně však nestačily na Jičín. V aktuální sezoně mají na svém kontě čtyři výhry a čtyři porážky a jsou na sedmém místě.

Do hry se zapojily také starší žákyně, které minule postoupily do nejvyššího koše ligy starších žákyň hrané systémem 3+1. S bilancí jedna výhry, jedna remíza a jedna porážka se holky v koši udržely a mohou se těšit na další kvalitní zápasy.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
TJ SKV - FBC Pitbulls Kolín 2:8
TJ SKV - Fortel TJ Sokol Kobylisy 2:1 

Muži D:
TJ SKV - IBK Kubánský Klan C 5:1
TJ SKV - IBK Svatý hole Kladno B 0:5 

Juniorky:
TJ SKV - Kanonýři Kladno 9:5
TJ SKV - FBK Jičín 1:4 

Starší žákyně:
TJ SKV - Florbalová akademia MB DB 4:4
TJ SKV - FBC Rafanky Kutná Hora 7:4
TJ SKV - Panthers Praha 3:9

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.