Muži nastoupí na hřišti pražského Startu, ženy jedou do Olomouce

9. 12. 2016

Klub

2 minuty čtení

O víkendu se opět představí oba naše elitní týmy, tentokráte však na hřištích soupeřů. Boys vyhlížejí derby s kunratickým Startem, Ladies se střetnou s Olomoucí. Oba zápasy se uskuteční v sobotu.

Svěřenci Martina Hovořáka zapomněli na nezdary s Rožnovem či Havířovem a v posledním kole rozstříleli Karlovy Vary 12:4. Hattrick a celkově čtyři body zaznamenal Martin Skřivánek, rovněž čtyři body si připsal výborně hrající kapitán Ondřej Stuchlík. Dva góly pak vstřelil navrátilec z Bohemians Martin Rossi.

Boys jsou tak s 28 body na páté příčce prvoligové tabulky. Start má o šest bodů méně a je sedmý, ačkoliv má dohrávku s Ústím k dobru. Úvodní vzájemný duel v letošní sezoně ovládli 7:6 po samostatných nájezdech Vinohradští. Podaří se jim vyhrát i podruhé? Můžete je podpořit v sobotu od 15:15 v kunratické hale.

Ladies prožily v extralize žen viditelné zlepšení. Nejprve si v duelu s Jičínem připsaly první výhru v tomto ročníku, následně padly se ctí na půdě Vítkovic a naposledy sahaly po výhře nad Elite. V domácím střetnutí vedly po skvělém obratu 4:3, soupeř však ještě dokázal duel otočit a nakonec triumfoval 6:5.

Už podruhé v sezoně se tak stalo, že SKV ztratilo slušně rozjetý zápas s Elite. Teď čeká svěřenkyně Bolka Kytky houževnatá Olomouc, které se však výsledkově moc nedaří. Moravanky se nacházejí pouze o jednu příčku výše než SKV a mají na svém kontě o pět bodů více. První vzájemný zápas vyhrály v Rieger aréně 6:3. Střetnutí se odehraje v sobotu od 18 hodin v olomoucké Čajkaréně.

16. kolo 1. ligy mužů:

15:15 FbC Start98 - TJ SKV (Kunratice)

14. kolo extraligy žen:

18:00 FBS Olomouc - TJ SKV (SH Čajkaréna Olomouc)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.