Shrnutí víkendu: Mužské céčko poprvé prohrálo, ženskému béčku se dařilo

7. 12. 2016

Klub

4 minuty čtení

O uplynulém víkendu se na hřištích v Praze i jejím okolí představila opět desítka vinohradských celků. Většina z nich tak završila první půlku sezony a do Vánoc mají dohráno. Po Novém roce pak začnou s odvetnými zápasy.

Muži C poznali poprvé porážku. A ne jednu, v neděli se jim nezadařilo ani v utkání s Ekonomem ani proti Bučis Teamu. Ačkoliv je od dalšího soupeře stále dělí pět bodů, SKV C už se nemůže pyšnit stoprocentní úspěšností.

Ženám B se tento víkend opět dařilo. Divoké Kočky a Panthers přehrály nakonec dohromady 21:7 a připsaly si další dvě vítězství. Momentálně své tabulce vládnou, především díky vysokým výhrám z posledního víkendu mají lepší skóre než Start98, který je na to jinak bodově stejně.

O čelo tabulky naopak přišly ženy C, které v sobotu v Kladně těsně prohrály s týmem Kobylis. Ačkoliv v druhém utkání Magda Študentová vychytala už čtvrtou nulu a Verča Faiglová si připsala fantastických 5 kanadských bodů, v celkovém pořadí se SKV propadlo na bronzovou pozici.

Se dvěma prohrami se museli vypořádat také junioři, kteří si těsně neporadili s rezervou Tatranu a Horními Počernicemi.

Ani dorostenkám se nezadařilo úplně podle představ, vítězství jim však uteklo vždy jen o kousek. Starší žáci A se tak tak udrželi ve své koši, když na turnaji vybojovali páté místo. Béčko po tom díky dvěma vítězstvím obsadilo místo třetí.

Perný víkend zažili také elévové. Trenéři béčka referovali o turnaji následovně: „Na začátek jsme porazili velkým rozdílem Spartu a ve druhém zápase zdolali Černošice, což nám zajistilo účast v zápase o první místo, které nakonec vybojoval zašlouženě pořádající Olymp. Všem díky za předvedenou hru a už se těšíme na domácí turnaj 17. 12.,“ pozvali koučové elévů fanoušky.

Áčku se dařilo o něco méně, přesto elévové udrželi nynější koš. „První dva soupeři byli nad naše síli, ale v posledním zápase jsme hráli jako o život a dotáhli ho k vítěztví,“ zhodnotili vystoupení trenéři áčka. Poslední kategorií, která o víkendu hrála, byly mladší žákyně.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži C:
TJ SKV - FBC Ekonom Praha 4:7
TJ SKV - FC Bučis Team 3:5

Ženy B:
TJ SKV - Divoký kočky & Olymp 9:4
TJ SKV - Panthers Praha B 12:3

Ženy C:
TJ SKV - TJ Viking Sokol Kobylisy 1:2
TJ SKV - Florbalová akademia MB-C-KPY 6:0

Junioři:
TJ SKV - Tatran Střešovice B 7:9
TJ SKV - DDM Horní Počernice ORKA 1:5

Dorostenky:
TJ SKV - Panthers Praha 2:4
TJ SKV - FBC Kralupy nad Vltavou 1:2
TJ SKV - Elite Praha 4:5

Starší žáci A:
TJ SKV - Athletics Praha 1:2
TJ SKV - FAT PIPE Florbal Chodov blue 1:5
TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 orange 6:0

Starší žáci B:
TJ SKV - SK Dvojka Praha 1:3
TJ SKV - FBK Davle 5:1
TJ SKV - Florbalová akademie MB 6:5

Elévové A:
TJ SKV - Athletics Raha 5:9
TJ SKV - TJ Sokol Dobříš 1:14
TJ SKV : FBK Davle 10:7 

Elévové B:
TJ SKV - Acema Sparta Praha Grey 12:2
TJ SKV - SK Alien Nation Černošice 8:6
TJ SKV - FbK Olymp Praha Apollom 2:7

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.