Víkendové menu: Benfika bude hájit čelo, ve hře jsou i dorostenci a juniorky

8. 12. 2016

Klub

3 minuty čtení

Ač se tento víkend do boje o body zapojí pouze pět celků, určitě se máme na co těšit.

V sobotu se dorostenci vydají do Neratovic odehrát poslední dvě utkání tohoto kalendářního roku. V osm hodin ráno se jim postaví Chodov, aktuálně o jedno místo výš v tabulce. V jedenáct pak Wizards, kteří mají naopak o dva body méně. Uvidíme, jak se pozice po zápasech promění.

Mladší žáky čekají tři zápasy v Čelákovicích. V prvním si zabojují proti Chodovu white, ve druhém proti Spartě blue. Následně budou bojovat o umístění ve třetím střetnutí. Držme klukům palce, ať domů přivezou co nejvíce bodů.

Juniorky tento víkend čeká výlet do Králova Dvora. V jedenáct hodin nastoupí proti Spartě, se kterou už letos jednou úspěšně hrály. Doufejme tedy, že svůj výkon zopakují. Druhý zápas nebude tak lehký, juniorky se postaví týmu Chomutova, který aktuálně vede tabulku. Poslední společný zápas se zrovna nevydařil, a tak mají holky velkou motivaci výsledek napravit.

Posledním týmem, který se v sobotu zapojí do boje o body, budou muži B. Patnáct minut před šestou večerní se v Kunraticích utkají se Startem B. Aktuálně před ním mají naši náskok devíti bodů. Muži B budou pokračovat v neděli v Mladé Boleslavi. V jednu hodinu nastoupí proti domácím. Naše béčko je letos opravdu v dobré formě, a tak věřím, že je zápasy opět posunou o kousek dál.

Tento víkend uzavřou starší žákyně, které v Kutné Hoře nastoupí nejprve proti týmu domácích a poté proti Black Angels. Všem týmům přeji hodně úspěchů a hlavně pěkných gólů.

SOBOTA:

Muži B:
17:45 TJ SKV – FBC Start98 B (SH ZŠ Kunratice)

Dorostenci:
8:00 TJ SKV – FAT PIPE FLORBAL CHODOV B (SH Neratovice)
11: 00 TJ SKV – Wizards DDM Praha 10 (SH Neratovice)

Mladší žáci:
9:40 TJ SKV –  FAT PIPE FLORBAL CHODOV white (SH U Učiliště Čelákovice)
11:00 TJ SKV – ACEMA Sparta Praha BLUE (SH U Učiliště Čelákovice)
+ zápas o umístění

Juniorky:
11:00 TJ SKV –  ACEMA Sparta Praha (SH Králův Dvůr)
15:30 TJ SKV – Florbal Chomutov (SH Králův Dvůr)

NEDĚLE:

Muži B:
13:00 TJ SKV – Florbalová akademie MB “A“ (MSH Mladá Boleslav)

Starší žákyně:
9:00 TJ SKV –FBC Rafanky Kutná Hora (SH BIOS Kutná Hora)
10:20 TJ SKV –BLACK ANGELS (SH BIOS Kutná Hora)
+ zápas o umístění

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.