Výhodná nabídka energií pro členy a fanoušky SKV

11. 12. 2016

Klub

2 minuty čtení

Ve spolupráci s generálním partnerem klubu MND a.s. jsme připravili pro členy a příznivce TJ SKV možnost získat dlouhodobě výhodné odběry plynu a elektřiny bez závazků.

Odběr energií nabízí MND svým zákazníkům hned s několika benefity.

Dlouhodobě výhodně

Ceny za zákazníka hlídá přímo MND tak, aby zůstaly dlouhodobě výhodné (roční průměrná úspora na plynu je 6000 Kč, v případě elektřiny pak 800 Kč). Plyn navíc MND nabízí přímo z vlastní těžby a poskytuje garanci, že při topení plynem nenajdete u 5 nejvýznamnějších dodavatelů výhodnější nabídku.

Bez závazků

Smlouvy jsou uzavírány na dobu neurčitou, kterou můžete kdykoliv vypovědět s tříměsíční výpovědní lhůtou.

Jednoduše a dostupně

Dokumenty jsou jednoduché a srozumitelné, bez skrytých fíglů a sankcí. Navíc je zákazníkům k dispozici každý den od 8 do 22h bezplatná zákaznická linka 800 400 500 a webové stránky www.mnd.cz.

Jak na to? Vyplňte SKV formulář!

Pro získání zvýhodněné nabídky použijte speciální formulář na našich webových stránkách nebo přímo kontaktujte bezplatnou zákaznickou linku MND na 800 400 500 a v hovoru uveďte, že jste členy nebo fanoušky TJ Sokol Královské Vinohrady.

MND Vám pak bezplatně a nezávazně spočítá, kolik můžete ušetřit. Vše máte hotové za 5 minut a stačí Vám k tomu poslední faktura za energie.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.