Vítězná mašina se nezastavila, béčko přezimuje na prvním místě

8. 12. 2012

Muži B

3 minuty čtení

Vinohradská rezerva odehrála v sobotu svůj poslední dvojzápas v tomto kalendářním roce a ten další sehraje až začátkem ledna. Kouč Viki Vondra se tak pustil do menšího bilancování právě uplynulé polovičky sezony.

Béčko již od začátku sezony válcuje své soupeře. Mix hráčů namíchaný ze zkušených matadorů a mladé krve, která se rve o svou šanci i v áčku, zatím ztratil v průběhu sezony pouze dva body a neohroženě vládne třetí lize. I dnes mužstvo kolem kapitána Sigla dvakrát zvítězilo, ačkoliv se síly kádru musely rozdělit ještě mezi C tým. Navíc Vinohrady nečekala zase až tak jednoduchá práce. „Nebušice sice jsou na posledním místě, ale většinu zápasů prohrály těsným rozdílem. A Kobylisy mají nejmenší počet inkasovaných branek,“ řekl před oběma zápasy charismatický kouč vinohradské rezervy Viktor Vondra.
 
„Navíc, z předzápasového scoutingu jsme věděli, že hráči obou těchto týmů jsou neskutečně běhaví. My na béčku však dobře víme, že florbal není jen o běhání. Potřebuješ mít koule, rychlý ruce a v hlavně srovnaný!“ dodal ještě s úsměvem na tváři Vondra, kouč, pod kterým se neprohrává. A toto pravidlo platilo i nyní. Vinohradští si s oběma soupeři hladce poradily a porazily je shodným výsledkem 10:2.
 
„Proti Nebušicím jsme těžili z jejich nezkušenosti. V druhém zápase na nás Kobylisy nastoupily ve velkém tempu a dalo by se říci, že v první třetiny byly úseky, kdy měly i více ze hry. O první přestávce jsme si tak museli určit body, které do zbytku zápasu změníme, převzali jsme otěže zápasu a podařilo se nám vyhrát,“ hodnotil oba zápasy lodivod vinohradské rezervy, která tedy přezimuje na prvním místě třetiligové tabulky s bilancí jedenácti výher a jedné remízy.
 
Béčku se podařila ještě jedna důležitá věc. „Včera na tréninku jsem říkal, že nám chybí osmnáct gólů do stovky a že to dáme! Cíl jsme splnili, stý gól dal Péťa Hartman a všichni si teď jdeme za očekávanou odměnu k Vejdům,“ uzavřel Vondra své hodnocení. Další turnaj sehraje béčko až 5. ledna na Děkance.
 

Sobotní výsledky béčka:

TJ SKV - Florbal Team Nebušice 10:2
TJ SKV - Fortel TJ Sokol Kobylisy 10:2
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.