Poslední domácí zápas v roce 2016! Vinohrady přivítají Svitavy

15. 12. 2016

Muži A

2 minuty čtení

Sokolové zakončí kalendářní rok 2016 domácím duelem se Svitavami. Utkání se uskuteční v sobotu od 17 hodin v Rieger aréně. Připraven je doprovodný program!

Vinohrady mají za sebou úspěšné i neúspěšné výsledky. V posledním domácím duelu svěřenci Martina Hovořáka vyprovodili Karlovy Vary vysoko 12:4 a oplatili tak Západočechům porážku z prvního vzájemného utkání.

Hned v následujícím kole však Vinohradští padli na půdě kunratického Startu 4:9. V domácím duelu se svitavským FbK tak budou mít šanci na výsledkový reparát. Svitavy se po 16 kolech nacházejí na posledním místě 1. ligy s pětibodovou ztrátou na předposlední Litvínov a s jedním zápasem k dobru.

Diváci, kteří sobotní střetnutí navštíví, se rozhodně mají na co těšit. Kromě posledního domácího utkání v letošním roce bude k vidění také minizápas našich nadějí, kteří před začátkem zápasu nastoupí na plochu s hráči A týmu. Přijďte tedy SKV v posledním soutěžním střetnutí v roce 2016 podpořit!

17. kolo 1. ligy mužů:

sobota 17:00 TJ SKV - FbK Svitavy (Vinohrady)

 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.