Víkendové menu: Elévy čeká dvojnásobný domácí turnaj

14. 12. 2016

Klub

2 minuty čtení

Kategorie elévů bude mít v sobotu perný program. Jak áčko, tak béčko totiž čeká domácí turnaj v Rieger aréně. Kromě elévů se o víkendu představí v posledním soutěžním zápase v roce 2016 také ženské áčko, které ke svému duelu vycestuje do Ostravy.

Ženský A tým čeká zakončení letošního kalendářní roku. Ladies se představí v ostravské ČPP Aréně. V úvodním vzájemném duelu svěřenkyně Bolka Kytka padly doma s Ostravou po nevídané přestřelce 9:10. Utkání se hraje v sobotu od 20 hodin večer.

Ve stejný den se na domácí palubovce představí již zmíněné týmy elévů. Áčko bude bojovat ve skupině o body s týmem Flobo Praha a s Futurem. Béčko se utká s Falconem a béčkem Panthers. Oba celky můžete přijít podpořit přímo do ochozů Rieger arény. Kluci se pak představí také v rámci doprovodného programu večerního zápasu mužů se Svitavami!

V neděli nastoupí ke svým bojům muži D a junioři. Juniory čekají důležité boje s Wizards a Bučis. Po slibném úvodu teď juniorský tým sbírá body těžce, a tak mají kluci ideální možnost před Vánocemi, jak zlepšit svou pozici v tabulce. Všem týmům držíme palce!

SOBOTA:

Ženy A:
20:00 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - TJ SKV (ČPP Aréna Ostrava)

Elévové A:
9:40 TJ SKV - Flobo Praha (Vinohrady)
12:20 TJ SKV -  SSK KSB Future ZŠ Brána jazyků (Vinohrady)
+ zápas o umístění

Elévové B:
9:40 TJ SKV - Floorball Club Falcon blue (Vinohrady)
12:20 TJ SKV - Panthers Praha B (Vinohrady)
+ zápas o umístěNÍ

NEDĚLE:

Muži D:
9:10 TJ SKV - Gladiátor Team Beroun (SH Radotín)
11:30 TJ SKV -  SK Alien Nation Černošice (SH Radotín)

Junioři:
11:30 TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 (SH VŠE)
14:30 TJ SKV - FC Bučis Team (SH VŠE)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.