Podpořte při svých (nejen) vánočních nákupech florbal v SKV

20. 12. 2016

Klub

2 minuty čtení

Díky nové spolupráci SKV a myGIVT můžete při nákupech na internetu podpořit vinohradský florbal. Nebude Vás to stát ani o korunu navíc.

Nejspíš jste si všimli, že na webových stránkách SKV se objevila nová šedá lišta. Lišta patří k projektu myGivt a můžete díky ní při svých nákupech na internetu podpořit SKV, aniž byste zaplatili jedinou korunu navíc. Do projektu myGIVT je zapojeno více než 500 e-shopů, mezi kterými najdete značky jako Baťa, Zoot, Notino, Invia nebo Dáme jídlo.

Jak nakoupit?

  1. Před nákupem navštivte webovky SKV na www.skvflorbal.cz
  2. Na liště si vyberte e-shop, na kterém chcete nakoupit
  3. Nakoupíte stejným způsobem jako obvykle

 

To je celé, není nutná žádná registrace.

Jak to funguje?

Samotný nákup Vás nestojí ani o korunu navíc. Prodejce zapojený do projektu myGIVT část z ceny za Váš nákup pošle na účet SKV.

Co s penězi uděláme?

Rozhodli jsme se, že nejlepší bude, když necháme rozhodnout přímo Vás - rodiče, členy a fanoušky. Vy jste se totiž svým nákupem rozhodli nám přispět, a tak bychom rádi znali Váš názor na to, co s penězi udělat. Na našem Facebooku pro Vás připravíme hlasování s několika možnostmi, díky kterému budete moci rozhodnout, na co získané peníze SKV použije. Na hlasování Vás samozřejmě včas upozorníme.

Děkujeme!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.