Shrnutí víkendu: Junioři prožili úspěšný turnaj

22. 12. 2016

Klub

3 minuty čtení

V posledním hracím víkendu tohoto kalendářního roku se představily kromě elitních družstev celky elévů, juniorů a mužů D.

Junioři, kteří se zatím drží ve středu tabulky 2. ligy, se o víkendu utkali s Wizards a tradičním rivalem Bučis teamem. Posíleni o hráče, kteří jsou jinak součástí A-týmu mužů, proti Wizards ukázali převahu, když dokázali zvítězit v každé třetině, navíc na střely 28:13. Obě posily z A-týmu se prosadily - Dominik Záň vstřelil dvě branky a Filip Laušman jeden gól dal a na další přihrál. Dobrým bodovým zápisem se prezentoval také Jan Otta, který si připsal celkem tři body.

Ve druhém, velmi dramatickém utkání proti Bučisu, SKV celý zápas vždy dotahovalo jednobrankový náskok soupeře. Po dvou třetinách byl stav 3:3 a třetí třetina slibovala zajímavé vyvrcholení zápasu. To nakonec přišlo minutu a půl před koncem, když se po Hájkově přihrávce trefil Blažej a strhnul tak vítězství na stranu SKV. Junioři tak zakončí rok 2016 na páté příčce své ligy.

Muži D si z šesti možných bodů odvezli ze svého turnaje čtyři, remizovali s týmem Černošic a těsně přetlačili soupeře z Berouna.

Elévové zapojili do boje oba týmy. A-tým skončil ve skupině druhý a v divokém zápase o umístění podlehl 101. Sportovnímu klubu 7:14. B-tým v šestém koši nejprve porazil Falcon, posléze remizoval s Panthers a nakonec podlehl Boleslavi. O sobotním elévovéském maratonu píšeme zde.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Junioři:
TJ SKV vs. Wizards DDM Praha 10 7:3
TJ SKV vs. FC Bučis Team 4:3

Muži D:
TJ SKV vs. Gladiátor Team Beroun 4:3
TJ SKV vs. SK Alien Nation Černošice 6:6

Elévové:
TJ SKV vs. Flobo Praha 2:4
TJ SKV vs. SSK KSB Future ZŠ Brána jazyků 9:5
TJ SKV vs. 101. Sportovní klub Praha 7:14

Elévové B:
TJ SKV vs. Floorball Club Falcon 6:4
TJ SKV vs. Panthers Praha B 4:4
TJ SKV vs. Florbalová akademie MB 4:13

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.