Ladies doma vyzvou sedminásobného mistra

5. 1. 2017

Ženy A

2 minuty čtení

Ladies odehrají svůj první zápas v kalendářním roce 2017 proti sedminásobným šampionkám České republiky! V domácím prostředí vyzvou Herbadent. Duel 16. kola extraligy žen odstartuje v neděli od 18 hodin ve vinohradské Rieger aréně.

Ženské áčko bude chtít vylepšit dosavadní výsledky. Ladies zatím v letošním ročníku extraligy žen vybojovaly pouze čtyři body a jsou na posledním 12. místě. Proti nim však bude stát silný Herbadent. Nutno podotknout, že oproti předchozím vzájemným duelům se teď celek z Jižního Města nenachází na nejvyšších příčkách tabulky.

Herbadent prošel v létě opět lehčí obměnou kádru a dřívější suverénky české florbalové scény jsou nyní až na čtvrté pozici za vedoucím triem Vítkovice, Bohemians, Chodov. Nejproduktivnější hráčkou soupeře je s 38 body Denisa Billá. Herbadent v této sezoně klopýtl s Bohemians a dvakrát s Vítkovicemi.

První vzájemné měření sil mezi SKV a Herbadentem skončilo vítězstvím celku z Jižního Města v poměru 13:1. Ladies by jistě chtěly navázat na dva dobré výkony ze zápasů s Elite a s Olomoucí. S Elite i s Olomoucí vedly svěřenkyně Bolka Kytky 4:3, ale dobře rozehrané zápasy nedovedly k bodům. Dorazte holky podpořit přímo do Rieger arény!

16. kolo extraligy žen:

neděle 18:00 TJ SKV - Herbadent FK Jižní Město (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.