Víkendové menu: Junioři i muži C se představí v Rieger aréně

4. 1. 2017

Klub

1 minuta čtení

Během prvního hracího víkendu v novém roce 2017 se představí dvě kategorie a obě své zápasy odehrají ve vinohradské sokolovně. Junioři se představí v sobotu, muži C v neděli. Prvně jmenovaní budou bojovat o důležité body, céčko zase chce udržet první příčku.

První zápas nového roku za barvy SKV bude patřit juniorům. V pohodlí domácí haly se v deset hodin utkají s Počernickou Orkou, která má aktuálně v tabulce pětibodový náskok. Ve dvě hodiny po poledni nastoupí proti Královu Dvoru a odehrají první společný zápas sezony.

V neděli se na Vinohradech odehrají zápasy mužů C, kteří jsou vedoucím týmem skupiny. V půl desáté uvidíme zápas proti Kladenským Kanonýrům. Druhým soupeřem budou v půl čtvrté Red Dragons Hořovice. Oběma týmům držím palce ve víkendových zápasech a přeji mnoho štěstí do nového roku.

SOBOTA:

Junioři:
10:00 TJ SKV – DDM Horní Počernice ORKA (Vinohrady)
14:30 TJ SKV -F.B.C. Králův Dvůr (Vinohrady)

NEDĚLE:

Muži C
9:30 TJ SKV – Kanonýři Kladno C (Vinohrady)
15:30 TJ SKV – Red Dragons Hořovice (Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.