Víkendové menu: Vinohradský víkend odstartuje opět s předstihem

12. 1. 2017

Klub

4 minuty čtení

V druhém hracím víkendu roku 2017 se představí osmička černožlutých formací. Program na domácí hale otevře Benfika v pátek večer. Souboj o postup tabulkou svedou v neděli ženy C. Z nejmladších své síly se soupeři poměří oba týmy elévů.

Žádný příznivec SKV by neměl prošvihnout brzký začátek vinohradského víkendového programu. Prvním bodem je totiž utkání Benfiky, která se s rezervou Chodova střetne už v pátek večer na domácím hřišti a vzhledem k nelichotivému postavení soupeře v tabulce by mohl padnout sympatický výsledek. Na pátek navážou Muži B v neděli utkáním s druhým celkem v tabulce, který na SKV sice ztrácí pět bodů, zároveň se ale v prvním vzájemném zápase postaral o prohru Vinohrad.

Program mužů pak v sobotu proloží Muži D. Ti se v radlicích z pozice sedmého týmu utkají s Ressler boys, kteří na SKV ztrácí jen pár branek. Druhý zápas proti Žehrovicím bude otázkou motivace. Tento tým v letošní sezóně ještě ani jednou nezvítězil.

Mimo Prahu se vydají oba neextraligové celky žen. Béčko v sobotu vyrazí do Kladna, kde bude obhajovat první příčku v utkáních se šestým a osmým celkem. Athletics posledně padli po výsledku 9:0, s Plzní se SKV utká poprvé v letošní sezóně.

Céčko se v neděli vydá do Králova Dvora, kde bude v utkání s domácím týmem přímo bojovat o druhou příčku. Aktuálně na čelo ztrácí pouhé dva body, na T.B.C. pak bod jediný. Jejich skalp už SKV letos jednou ulovilo. Druhý zápas proti Floor Maniacs bude rovněž zrádný. Vinohrady sice minule suverénně zvítězily, ale Mělník se nevzdával do poslední chvíle.

Převážně mužskou sobotu doplní turnaje obou týmů Elévů. Tým ze šestého koše bude hrát na ZŠ Campanus, parta ze sedmého koše potom na VŠE. Oba týmy hrají ve stejné časy: 10:20 a 11:40. Od třinácti hodin pak tradičně následuje nástavba a boj o postup nebo udržení koše.

Mimo domácího utkání Mužů B bude neděle ženskou záležitostí. Třízápasové turnaje mají před sebou Dorostenky a Mladší žákyně. Dorostenky hrají v Unihoc Aréně Praha, Mladšdí žákyně si pak střihnou trojité pražské derby v hale TJ Spoje.

Všem hrajícím týmům držíme palce!

PÁTEK:

Muži B:
20:00 TJ SKV – FAT PIPE FLORBAL CHODOV B (Vinohrady)

SOBOTA:

Ženy B:
8:00 TJ SKV – Athletics Praha (SH BIOS Kladno)
12:30 TJ SKV – FBŠ Slavia Plzeň B (SH BIOS Kladno)

Muži D:
8:00 TJ SKV – FBC Ressler boys (TJ Radlice)
11:30 TJ SKV – FBC Blue Horses Žehrovice B (TJ Radlice)

Elévové A:
10:20 TJ SKV – Floorball Club Falcon blue (SH ZŠ Campanus)
11:40 TJ SKV – Arheltisc Praha 2007 (SH ZŠ Campanus)
13 – 15:00 nadstavbová část

Elévové B:
10:20 TJ SKV – SK Alien Nation Černošice (SH VŠE)
11:40 TJ SKV – FC Bučis Team B (SH VŠE)

NEDĚLE:

Muži B:
11:00 TJ SKV – Wizards DDM Praha 10 (Vinohrady)

Ženy C:
10:10 TJ SKV – T.B.C. Králův Dvůr (SH Králův Dvůr)
13:40 TJ SKV – Floor Maniacs Mělník (SH Králův Dvůr)

Dorostenky:
9:00 TJ SKV – Wizzards DDM Praha 10 (Unihoc Aréna Praha)
11:10 TJ SKV – ELITE PRAHA (Unihoc Aréna Praha)
13:20 TJ SKV – FBC Pitbullačky Kolín (Unihoc Aréna Praha)

Mladší žákyně:
9:00 TJ SKV – ELITE RAHA (TJ Spoje)
11:10 TJ SKV – Tatran Střešovice (TJ Spoje)
13:20 TJ SKV – ACEMA Sparta Praha (TJ Spoje)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.