Oba týmy elévů uhájily své koše

15. 1. 2017

Elévové

2 minuty čtení

V sobotu 14. ledna vyrazily oba naše týmy na první turnaje roku 2017.

Petr a Michal vyrazili směr hala Campanus, kde na ně nejprve čekal tým Falconu a poté kluci z Athletics. Oba zápasy skončily podobným výsledkem, ale jen v jednom jsme byli tím šťastnějším týmem my. Nakonec jsme nastoupili proti Dvojce a bohužel i s ní prohráli.

Lucka a Jirka hráli s druhým týmem na hale VŠE. Nejprve jsme nastoupili proti Černošicím, kdy nám nevyšla první půle, ale v té druhé jsme plnili vše, co po nás trenéři chtěli, na výhru to i tak ovšem nestačilo.

To v druhém zápase proti Bučis jsme poslouchali od začátku a byla z toho výhra s nulou na naší straně. Třetím soupeřem nám byla Sparta. Zápas nakonec skončil v její prospěch až po nájezdech. Oba naše týmy obhájily misto ve svých koších a těší se na další zápasy.

 Výsledky áčka elévů:
Falcon -SKV 6:10
Athletics - SKV 10:7
Dvojka - SKV 5:4

Výsledky béčka elévů:
Černošice - SKV 8:4
Bučis - SKV 0:8
Sparta - SKV 6:5

Díky za podporu!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.