Shrnutí víkendu: Benfika dala o víkendu 29 gólů!

16. 1. 2017

Klub

2 minuty čtení

O uplynulém víkendu se dařilo především oběma rezervním týmům. Mužské béčko nasázelo do sítí soupeřů 29 branek a v čele divize má sedmibodový náskok. Na 1. místě ve své lize je také ženské béčko, které rovněž dvakrát vyhrálo.

Na páteční demolici chodovského béčka se šesti body podílel Jakub Pecha, o bod méně nasbíral Michal Vlk. V neděli pak svěřenci neporazitelného trenéra Viktora Vondry deklasovali Wizards 15:3, přičemž pět bodů tentokráte nastřádal Štěpán Tůma.

Ženské béčko zapsalo plný počet šesti bodů a vede 2. ligu o tři body před druhým Startem, který má ovšem zápas k dobru. Céčko mělo vyrovnanou bilanci a zaznamenalo tři body, které jim dopomohly udržet se na třetí příčce 3. ligy.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
TJ SKV - FAT PIPE Florbal Chodov B 14:3
TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 15:3

Muži D:
TJ SKV - FBC Ressler boys 6:2
TJ SKV - FBC Blue Horses Žehrovice B 4:2

Ženy B:
TJ SKV - Athletics Praha 8:0
TJ SKV - FBŠ Slavia Plzeň B 6:3

Ženy C:
TJ SKV - T.B.C. Králův Dvůr 0:2
TJ SKV - Floor Maniacs Mělník 8:1

Dorostenky:
TJ SKV - FBC Pitbullačky Kolín 5:8
TJ SKV - Elite Praha 5:0
TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 2:6

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.