Hostíme lídra tabulky! Do Rieger arény přijede Znojmo

20. 1. 2017

Muži A

2 minuty čtení

Už zítra sokolové poměří síly s prvním celkem 1. ligy. Do Riegrových sadů totiž přijede lídr tabulky ze Znojma. Střetnutí se uskuteční od 20 hodin.

Vinohradští nepodávají proti týmům ze špičky špatné výkony a pravidelně sbírají body. Pak ale přijdou klopýtnutí s oustidery, podobně jako v minulém kole, kdy SKV vyhrálo nad Pelhřimov až po prodloužení. Výhru v něm vystřelil Petr Hartman.

V prvním vzájemném duelu letošní sezony svěřenci Martina Hovořáka padli ve Znojmě až po nájezdech. V utkání přitom vedli už 5:3, ale nakonec o slibný náskok přišli a v dovednostní disciplíně pak nebyl úspěšný ani jeden exekutor SKV.

Znojmo vévodí 1. lize se ziskem 45 bodů. Na druhé Ústí, které však má dva zápasy k dobru, drží náskok sedmi bodů. Pozor si budou muset dát sokolové především na Tomáše Kuchariče, jenž za 16 zápasů nastřádal 18 gólů a 20 asistencí.

Dorazte tedy podpořit hochy v jejich boji s prvním celkem prvoligové tabulky. Vstupné činí 30 korun a permanentkáři či členové klubu mají vstup zdarma. V zápasovém tištěném programu na vás čeká zajímavý rozhovor s odchovancem SKV Jakubem Záněm, který ve vinohradském klubu kroutí už 12. sezonu!

20. kolo 1. ligy mužů:

20:00 TJ SKV - TJ Znojmo Laufen CZ (Vinohrady)

 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.