Shrnutí víkendu: Dorostenci mají dvě výhry, starší žákyně hned čtyři!

23. 1. 2017

Klub

2 minuty čtení

Uplynulý víkend byl pro týmy SKV velmi úspěšný. Čtyři týmy celkem vstřelily rekordních 86 gólů!

V sobotu v domácí hale proběhly zápasy dorostenců. V prvním utkání porazili Florbalovou akademii MB 7:1 a ve druhém Bučis 7:2, což je posunulo na druhé místo tabulky.

Mladší žáci se tentokrát vydali na Zbraslav, kde odehráli tři zápasy. První skončil výhrou 7:1 proti Sokolu Rudná, druhý remízou 1:1 s týmem FbK Olymp Praha Zeus. V závěrečném utkání proti Viking group Kobylisy naši mladší žáci bohužel podlehli 3:5.  I tak je výsledné skóre velmi pěkné.

V neděli Jičín hostil naše juniorky. První utkání proti domácím skončilo pro SKV smolně 2:6. Ve druhém utkání však holky stav otočily a nad Panterkami zvítězily 5:2. Aktuálně jsou na sedmém místě tabulky.

Posledním týmem, který se tento víkend zapojil do boje o body, byly starší žákyně. Na domácí hale odehrály celkem čtyři skvělé zápasy, všechny vítězné. Nad Panthers Praha Rudná zvítězily 13:5, nad Texasem dokonce neuvěřitelným výsledkem 24:6! Rafanky Kutná Hora našim podlehly 6:8 a ELITE prohrálo 7:9. Jen tak dál, slečny! 

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Dorostenci:
TJ SKV - Florbalová akademie MB 7:1
TJ SKV - FC Bučis Team 7:2

Mladší žáci:
TJ SKV - Sokol Rudná 7:1
TJ SKV - FbK Olymp Praha Zeus 1:1
TJ SKV - Viking group TJ Sokol Kobylisy 3:5

Juniorky:
TJ SKV -  FBK Jičín 2:6
TJ SKV -  Panthers Praha 5:2

Starší žákyně:
TJ SKV -  Panthers Praha Rudná 13:5
TJ SKV -  FBC Texas DDM P6 24:6
TJ SKV - FBC Rafanky Kutná Hora 8:6
TJ SKV - ELITE PRAHA 9:7

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.