Shrnutí víkendu: Domácí půda úspěchy nepřinesla

31. 1. 2017

Klub

2 minuty čtení

O víkendu se radovali z výhry pouze starší žáci A a elévové A. Ostatní kategorie bohužel na vítězství nedosáhly. Ještě dorostenky zaznamenaly v duelu s Kralupy nad Vltavou remízu. Hned tři týmy se představily v domácí Rieger aréně.

Béčku Bohemky podlehli junioři. Sokolové museli od začátku dotahovat ztrátu soupeře a nakonec těsně padli 4:5. SKV je tak v tabulce 2. juniorské ligy na pátém místě.

Dvě remízy vybojovali v základní skupině starší žáci A. V souboji o umístění pak vyhráli nad Tatranem 6:1 a obsadili v 5. koši třetí místo. Jejich kolegové z béčka prohráli všechny tři zápasy a sestupují do 8. koše.

To elévové naopak bojovali o postup, když vyhráli oba dva zápasy ve skupině a postoupili do následného finále, ve kterém však prohráli s Texasem 1:3. Béčku se nedařilo.

Pouze jeden bod získaly na domácí půdě dorostenky. Ty nejprve prohrály s Kutnou Horo i s Wizards, následně 3:3 remizovaly s celkem z Kralup nad Vltavou. Na domácí půdě se v dorostovém sále ve stejný den představily také mladší žákyně.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Junioři:
TJ SKV - FbŠ Bohemians 4:5

Starší žáci A:
TJ SKV - FBC Kralupy nad Vltavou 2:2
TJ SKV - Kanonýři Kladno B 6:6
TJ SKV - zucastnise.cz Tatran Střešovice 6:1

Starší žáci B:
TJ SKV - Florbal Jesenice 1:4
TJ SKV - FbK Olymp Praha Zeus 3:4
TJ SKV - Black Angels white 3:4

Elévové A:
TJ SKV - Sparta 10:6
TJ SKV - Olymp 6:4
TJ SKV - Texas 1:3

Elévové B:
TJ SKV - Olymp 8:5
TJ SKV - Falcon 2:10
TJ SKV - Worms 5:9

Dorostenky:
TJ SKV - FBC Kutná Hora 3:5
TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 2:5
TJ SKV - FBC Kralupy nad Vltavou 3:3

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.