Starší žáci vybojovali postup do 3. nejvyššího koše!
26. 11.

Starší žáci vybojovali postup do 3. nejvyššího koše!

Postupem do 3. koše pečetili strži na sobotním turnaji v hale Jedenáctka náročnou podzimní sezonu.Ze zářijového turnaje ve Finsku se sice vraceli bez jediné výhry, herně ale rozhodně nezklamali a získané zkušenosti pak úspěšně přenesli do domácí soutěže. Od návratu ze Severu sehráli následně během dvou měsíců 3 úspěšné ligové turnaje s bilancí 8 výher a jediné prohry o gól a z pátého koše se během tohoto úspěšného období probojovali až do třetího.

 

O úspěchu rozhodl zejména poslední letošní turnaj, kdy strži ve skupině postupně zdolali Chodov 6:1 a Bohemku 5:2 a ve finále pak přehráli poměrem 4:0 i Falcon. Většina kádru navíc během sezony úspěšně zasahuje i do zápasů dorosteneckého béčka, někteří pak okusili rovněž atmosféru v dorosteneckém áčku. Po krátkém oddechu se tak strži znovu naplno vrhnou do tréninků, aby se ve vítězném tažení pokusili pokračovat i v roce 2019, ideálně už v obou věkových kategoriích.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Salming Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady Jednadvacitka.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: