Elévky mají za sebou třetí turnaj!
28. 11.

Elévky mají za sebou třetí turnaj!

Třetí turnaj odehrály elévky SKV v michelském Sokole.V prvním zápase jsme nastoupily proti OLYMPU FLORBAL Athéna. Před zápasem jsme vzaly maskoty v barvách SKV, zakřičely svůj pokřik a šly v malém počtu hrát. Soupeř častěji střílel, byl více aktivní a bylo to znát na konečném výsledku 1:9.

 

Nevěšely jsme hlavu a po krátké pauze nás čekal další zápas proti Sokolu Nové Strašecí. V polovině, kdy skóre bylo jen 0:3, holky nastoupily s energií a s chutí dávat góly. Dostávaly se do krásných akcí, ale žádná neskončila brankou. Soupeřek bylo o něco víc, a tak celkově o něco silnější sok vyhrál nakonec 0:10.

 

V pauze mezi druhým a třetím zápasem jsme si odpočinuly, najedly se, vyměnily gólmanku, probraly jsme taktiku a s elánem se vrhly na Florbalovou akademii MB-Dobrovice. Střely se nám dařily a konečně jsme zaznamenaly výhru. Konečný výsledek 8:4 vykouzlil holkám na tváři obrovský úsměv.

 

Čekal nás poslední zápas a s ním i soupeř Florbalová akademie MB-Dračice. Hned v úvodu jsme vstřelily branku, a i když nám to soupeřky po chvíli oplatily, my se nedaly a v boji jsme pokračovaly dál. Byl to náš nejvyrovnanější soupeř, nakonec štěstí přálo SKV a po dvou brankách jsme zvítězily 3:1. Z výhry jsme měly opět radost, ale únava byla velká a holky byly rády, že je čeká odpočinek.

 

Žádná z děvčat nevypustila jediný zápas a už se těší na ty další. Maskoti splnili svůj účel a pomohli nám k výhrám! Radovat se z výher umíme, tak snad jich bude do budoucna co nejvíc.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Salming Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady Jednadvacitka.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: