Junioři zakončili kalendářní rok třemi výhrami
28. 12.

Junioři zakončili kalendářní rok třemi výhrami

Tři výhry v jednom týmu nasbírali těsně před Vánocemi junioři. Nejprve v dohrávce přehráli rezervu Tatranu 10:6 a následně o víkendu deklasovali béčko Black Angels a na nájezdy přetlačili Prague Tigers. V tabulce 2. ligy jsou sokolové aktuálně na druhé příčce.Svěřenci koučů Hovořáka a Hanáka měli v úterý 18. prosince na programu dohrávku s B týmem Tatranu. Utkání bylo od začátku divoké. Tatran dokonce třikrát vedl o gól, ale sokolové vždy dokázali ztrátu dohnat. O jejich výhře nakonec rozhodla třetí část, kterou ovládli 5:1. Hattrickem se prezentoval Martin Entlicher, čtyři body přidal Ondřej Zelený.

 

V sobotu 23. pak Vinohrady čekaly další dva zápasy. S Black Angels si junioři SKV poradili bez problému a zvítězili 10:1. Šesti body se na vysoké výhře podílel Jakub Jestříbek, gól a čtyři nahrávky přidal Tadeáš Doucha a čtyři body zapsal Matěj Šaroch.

 

Druhé utkání s Prague Tigers bylo o poznání dramatičtější. Sokolové prohrávali v průběhu třetí části už 2:4, ale pak načali velkou stíhací jízdu, konkrétně Vojta Máca. Půl minuty před koncem snížil na 3:4 a pouhou vteřinu před závěrečnou sirénou srovnal za velké radosti celé střídačky.

 

Následovaly nájezdy. Oba vinohradští exekutoři Vojta Máca a Jan Pinkas své pokusy proměnili, a protože se soupeř prosadil pouze jednou, ze zisku druhého bodu se radovali sokolové. Vinohrady tak ze tří zápasů získali osm bodů a v tabulce se vyšvihli na druhé místo za vedoucí Panthers.

 

Výsledky juniorů:

TJ SKV - Tatran Střešovice B 10:6

TJ SKV - Black Angels B 10:1

TJ SKV - Prague Tigers 5:4 po náj.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: