Ladies budou hájit první příčku. Do Rieger arény přijedou Chomutov a Litvínov
4. 1.

Ladies budou hájit první příčku. Do Rieger arény přijedou Chomutov a Litvínov

Ženské áčko se připravuje na další dva domácí zápasy. V sobotu se Ladies od 16:30 střetnou s Litvínovem, v neděli od 14 hodin pak vyzvou Chomutov. Obě utkání se uskuteční v Rieger aréně. Svěřenkyně kouče Sigla mají na čele 1. ligy náskok jednoho bodu na druhou Boleslav.Ladies by jistě chtěly navázat na poslední hrací víkend. To na domácí půdě porazily Týn 5:0 a Texas 4:0. V obou zápasech si připsaly čisté konto a zisk šesti bodů z tohoto dvojutkání znamenal udržení v čele 1. ligy žen. Druhá Florbalová akademie Mladá Boleslav má pouze o bod méně a jeden zápas k dobru.

 

Nyní se ženský A tým představí proti celkům ze severu Čech. Jak Litvínov, tak Chomutov už Ladies v této sezoně dokázaly porazit. V Litvínově zvítězily 4:2, na hřišti Chomutova se rozstřílely a zvítězily vysoko 9:2. Bylo to poprvé v této sezoně, kdy se konečně hráčky Sokola pořádně rozstřílely.

 

Přijďte Ladies o nadcházejícím víkendu podpořit přímo do hlediště Rieger arény. V sobotu bude zápasu předcházet utkání Benfiky s Prague Tigers. A večer od 20 hodin na duel žen naváže superligové klání mezi Vinohrady a Českou Lípou. Na všechny zmiňované zápasy jste srdečně zváni!

 

15. a 16. kolo 1. ligy žen:

16:30 TJ SKV - SK Bivoj Litvínov (Vinohrady)

14:00 TJ SKV - Florbal Chomutov (Vinohrady)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: