Shrnutí víkendu: Benfika o víkendu brala čtyři body
9. 1.

Shrnutí víkendu: Benfika o víkendu brala čtyři body

Čtyři body z šesti možných vybojovali v sobotu a v neděli svěřenci kouče Viktora Vondry. Sokolové nejprve porazili 7:4 Tigers a následně směřovali i k druhému vítězství proti Bučis, ale soupeř ve třetí části srovnal a v nájezdech vybojoval druhý bod.Sobotní duel s Prague Tigers se od začátku vyvíjel dobře, už po první části to bylo 4:0 pro domácí. Menší drama přinesla až závěrečná část. V ní soupeř třemi góly během osmi minut snížil. Sokolové už si však třígólové vedení pohlídali a výhra 7:4 je posunula na pátou příčku divize.

 

Nedělní utkání slibovalo zajímavou podívanou. Vinohradští v něm totiž vyzvali druhý tým tabulky. Benfika se po ráně Bolka Kytka z dálky dostala do vedení. Jenže Bučis pak třemi góly duel otočili ve svůj prospěch. Pak si zase vzali slovo Vinohradští a ještě do přestávky snížili Otta a Ondrejčík.

 

V prostředním dějství si domácí dvakrát dokázali vytvořit těsný náskok, nejprve zužitkoval rychlou kombinaci Neuman po nahrávce Vlka a o chvíli později po další trefě hostů si oba spolupráci vyměnili. Sokolové ale těsný náskok bohužel neudrželi a ve 46. minutě inkasovali na 5:5.

 

V posledních minutách třetí části i prodloužení měli sokolové vždy výhodu přesilovky, ale ani jednu početní převahu nezužitkovali. A tak došlo na nájezdy. Ze strany domácího celku se prosadil pouze Pavel Hájek, za hosty dvakrát skóroval Michal Soukup. Bonusový bod tak z nedělního duelu brali Bučis.

 

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

 

Muži B:

TJ SKV - Prague Tigers 7:4

TJ SKV - FC Bučis Team 5:6 po sam. náj.

 

Muži D:

TJ SKV - FBC Falcons Žižkov B 1:4

TJ SKV - FbC Red Dragons Hořovice B 1:2

 

Ženy B:

TJ SKV - Panthers Děkanka Praha B 2:4

TJ SKV - FBC Kutná Hora 0:2
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: