Ladies se chystají hájit na domácí půdě první pozici
1. 2.

Ladies se chystají hájit na domácí půdě první pozici

Po měsíci se ženské áčko opět představí na domácí půdě. Ladies ve vinohradské sokolovně v sobotu vyzvou Texas a v neděli Soběslav. Ve zmíněných duelech půjde o důležité body a také o udržení vedoucí příčky 1. ligy.Svěřenkyním trenéra Jonáše Sigla se poslední hrací víkend před 14 dny výsledkově vydařil. Ženské áčko nejprve zvítězilo v České Lípě 9:5, byť výkon ve třetí části nesnesl přísnější měřítka. Vše ale Ladies plně vynahradily v následném šlágru kola v Mladé Boleslavi. Místní Florbalovou akademii, která v průběhu celé základní části dýchá Sokolu na záda, sokolky porazily 6:4.

 

Nyní se ženské áčko utká s Texasem a se Soběslaví. S prvním jmenovaným sokem mají Ladies skvělou bilanci - vyhrály všechna tři předešlá utkání. "I přes výhru s Boleslaví, která nás udržela na prvním místě tabulky, je třeba stále ke každému zápasu přistupovat zodpovedně a nepodcenit týmy z dolní poloviny," je si vědoma kapitánka Vinohrad Tereza Trunečková.

 

Se Soběslaví Ladies stoprocentní bilancí nedisponují. Soupeř z jihu Čech je totiž jedním ze dvou týmů 1. ligy, který dokázal letos Ladies porazit. Stalo se tak na začátku sezony ve 2. kole. "Soběslav nám na svém domácím hřišti předvedla, že je kvalitní a houževnatý soupeř. Fakt, že jsme nedovedly za 60 minut vstřelit více než jednu branku, vyústil v naši porážku," připomněla nevydařený zápas Trunečková.

 

Ladies se revanšovaly v domácím prostředí a v listopadu nadělily Soběslavi 16 branek. "V druhém zápase u nás doma jsme dokázaly držet naši hru a zvítězily vysokým rozdílem. Věřím, ze v našem oblíbeném domácím prostředí další zaváhání nenastane," doufá kapitánka Ladies. Sobotní zápas s Texasem začíná v 19 hodin, nedělní duel se Soběslaví v 18:00. Všichni přiznívci jsou do Rieger arény zváni!

 

Víkendový program Ladies:

sobota 19:00 TJ SKV - FBC Texas Longhorns (Vinohrady)

neděle 18:00 TJ SKV - Banes Florbal Soběslav (Vinohrady)
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: