Superliga se vrací. Sokoly čeká derby na Spartě
6. 2.

Superliga se vrací. Sokoly čeká derby na Spartě

Po dvoutýdenní pauze je tu zpátky nejvyšší florbalová soutěž Tipsport Superliga. Vinohradští se v rámci 23. kola základní části utkají s pražskou Spartou. Zápas ve čtvrtek začíná v 19 hodin na Podvinném mlýně.Sokolové naposledy vyběhli k superligovému utkání před deseti dny v Otrokovicích, kde se jim zápas nevydařil a prohráli 2:7. Následovala přestávka. "Pauzu jsme využili především k doléčení šrámů a k práci s míčkem v útoku," prozradil útočník Jakub Záň, na co se svěřenci Michala Pazdery na trénincích zaměřovali.

 

První vzájemný zápas se Spartou vysílala na podzim ČT a sokolové ho neměli špatně rozehraný. Před zaplněnou Rieger arénou vedli nad pražským rivalem v polovině utkání 3:0. Jenže tehdejší lídr tabulky zabral a duel nakonec otočil na konečných 6:4. Nyní už se sparťané na prvním místě Tipsport Superligy nevyhřívají, ale za vedoucí Boleslaví zaostávají pouze kvůli horšímu skóre.

 

"Víme, v čem je Sparta silná. Také víme, že nám zápasy vyhrává především dobrá obrana a to, když se soustředíme na celých šedesát minut. Zápasy, které jsme hráli s takto silnými soupeři, nám ukázaly naše slabé stránky a doufám, že už jsme se z nich poučili a povede se nám ve čtvrtek uhrát slušný výsledek," věří vinohradský odchovanec Kuba Záň.

 

Střet druhého týmu superligové tabulky s desátým je na programu ve čtvrtek od 19 hodin v Aréně Sparta. Přijďte sokoly podpořit v boji o další důležité body. Vstupné činí 50 Kč. SKV = Společně K Vítězství!

 

23. kolo Tipsport Superligy:

čtvrtek 6. 2., 19:00

ACEMA Sparta Praha - TJ SKV

Aréna Sparta
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: