Sledujte SKV na ČT sport! Sokolové se v pondělí představí v Liberci
10. 2.

Sledujte SKV na ČT sport! Sokolové se v pondělí představí v Liberci

Sokoly čeká třetí televizní utkání v letošním ročníku Tipsport Superligy. Vinohrady se v dohrávce 24. kola představí v pondělí od 17 hodin v Liberci. V hokejové Home Credit Aréně se střetnou s domácím FBC, tedy s osmým celkem tabulky.Svěřence trenérů Michala Pazdery a Boleslava Kytky čeká klíčová část základní části. V ní se florbalisté SKV pokusí o udržení desáté příčky, která znamená jistotu účasti v nejvyšší soutěži i pro nadcházející ročník. Poslední tři duely se však Vinohradským nevydařily. Nejprve přišla domácí porážka s lídrem z Boleslavi, pak nevydařené utkání v Otrokovicích a naposledy sokolové prohráli 2:10 na Spartě.

 

"Věděli jsme, že nás čeká těžký a dobře rozjetý tým, přesto nám v zápase chyběla lepší koncentrace, jakou jsme předvedli třeba v prvním vzájemném zápase. Proti takovéhle obraně, jakou Sparta má, se těžko dohání špatný vstup do utkání," ohlédl se ještě za porážkou v derby Dominik Záň a připomněl rovněž první měření sil s pražskou Spartou, ve kterém sokolové obstáli o dost lépe.

 

A právě první vzájemné utkání se Spartou, které se na podzim událo v Rieger aréně, vysílal program ČT sport. Nyní se sokolové představí před televizními kamerami potřetí. Stane se tak na severu Čech. "Do Liberce jedeme s celkem jasným cílem. Když se podíváte na tabulku, je vidět, o jak moc důležité body půjde. Víme, že v zápasech, ve kterých bodujeme, nám pomáhá dobrá obrana a málo obdržených gólů. Od toho se v pondělí musíme odrazit," dodal vinohradský odchovanec.

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: