Elévky se představily v Novým Strašecím a zaznamenaly výhru!
12. 3.

Elévky se představily v Novým Strašecím a zaznamenaly výhru!

O víkendu si udělaly výlet do Nového Strašecí elévky. Před sebou měly čtyři zápasy a v počtu 5+1 byly odhodlány je vyhrát.První zápas a hned výhra! Na úvodní zápas proti MB – Dobrovice šla do brány naše úplně nejmladší hráčka a předvedla skvělý výkon, stejně tak i holky v poli a braly jsme výhru 4:3. Holky měly obrovskou radost, daly si velké společné objetí a vítěznou fotku.

 

Druhý zápas proti Panthers Praha vypadal velmi pěkně a slibně. Střílely jsme góly, běhaly do útoku a zpátky a hrály týmově. Chuť vyhrát byla veliká, ale soupeř nás o pár branek porazil.  S konečným výsledkem 6:10 jsme odcházely s hlavou nahoře, protože výkon byl maximální.

 

Třetí zápas se bohužel moc nepovedl. Soupeř Sparta Praha šla do hry s trošku větším nasazením a my nebyly schopné vystřelit. Výsledek 1:15 nás mrzel, ale nevěšely jsme hlavy, utřely si slzy a hurá na poslední zápas proti domácím Zebrám.

 

Potřebovaly jsme holky nějak po 3. zápase namotivovat a za dobrý zápas je měla čekat sladká odměna. Motivace zafungovala a do posledního zápasu holky vlétly jako draci. Domácí zebry ale měly více střel a i početní převaha rozhodla o konečném výsledku 1:6.

 

Přestože tedy elévky na turnaji nakonec vybojovaly jen jednu výhru, zaslouží si velkou pochvalu. U holek, z nichž hned několik hraje teprve svou první sezonu, je vidět zlepšení s každým dalším turnajem, a proto zbývá pouze dodat: Jen tak dál!
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Salming Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady Jednadvacitka.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: