Elévky se představily v Novým Strašecím a zaznamenaly výhru!

12. 3. 2019

Elévky

2 minuty čtení

O víkendu si udělaly výlet do Nového Strašecí elévky. Před sebou měly čtyři zápasy a v počtu 5+1 byly odhodlány je vyhrát.

První zápas a hned výhra! Na úvodní zápas proti MB – Dobrovice šla do brány naše úplně nejmladší hráčka a předvedla skvělý výkon, stejně tak i holky v poli a braly jsme výhru 4:3. Holky měly obrovskou radost, daly si velké společné objetí a vítěznou fotku.

Druhý zápas proti Panthers Praha vypadal velmi pěkně a slibně. Střílely jsme góly, běhaly do útoku a zpátky a hrály týmově. Chuť vyhrát byla veliká, ale soupeř nás o pár branek porazil.  S konečným výsledkem 6:10 jsme odcházely s hlavou nahoře, protože výkon byl maximální.

Třetí zápas se bohužel moc nepovedl. Soupeř Sparta Praha šla do hry s trošku větším nasazením a my nebyly schopné vystřelit. Výsledek 1:15 nás mrzel, ale nevěšely jsme hlavy, utřely si slzy a hurá na poslední zápas proti domácím Zebrám.

Potřebovaly jsme holky nějak po 3. zápase namotivovat a za dobrý zápas je měla čekat sladká odměna. Motivace zafungovala a do posledního zápasu holky vlétly jako draci. Domácí zebry ale měly více střel a i početní převaha rozhodla o konečném výsledku 1:6.

Přestože tedy elévky na turnaji nakonec vybojovaly jen jednu výhru, zaslouží si velkou pochvalu. U holek, z nichž hned několik hraje teprve svou první sezonu, je vidět zlepšení s každým dalším turnajem, a proto zbývá pouze dodat: Jen tak dál!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.