Elévky odehrály poslední ligové kolo
29. 4.

Elévky odehrály poslední ligové kolo

V neděli 28. dubna jsme s našimi nejmladšími slečnami odehráli poslední letošní ligové kolo. Čekaly na nás opět čtyři zápasy, na které jsme se sešli v sestavě sedmi statečných – Bětka, Tonka, Emča, Maya, Karolínka, Viki a Eliška. V hledišti nás ještě podporovali kromě věrných fanoušků – rodičů také zraněná Julča a na dva zápasy i Eliška Pokorná s naším klubovým exprezidentem Luďkem.První zápas proti Mladé Boleslavi – Dobrovicím byl napínavý od začátku do konce, po poločase 0:0 jsme na chvíli vedli 1:0, ale soupeřky zápas třemi góly otočily a prohráli jsme tak 1:3. Druhý zápas proti o dost starším a zkušenějším Pantherkám jsme bojovali a hráli výborně, ale na lepší výsledek než 4:17 to nestačilo.

 

Ani další dva zápasy proti Spartě a Olympu nám pak nevyšly, na holkách byla pomalu znát únava a tak jsme na posledním turnaji nevyhráli ani jeden zápas. Trenéři Lucka Rudolecká a Líba Nigrin a podle unavených úsměvů po posledním zápase i holky si poslední ligový turnaj sezony 2018/2019 pořádně užili.


Příští sezonu budeme zase o kousek starší, zkušenější a vyhranější. Trenérský tým Lucka – Líba se už teď na novou sezonu moc těší a za tu právě uplynulou všem statečným holkám moc děkuje!
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: