Shrnutí víkendu: Ženská Benfika zakončila sezonu na 5. místě 2. ligy
1. 5.

Shrnutí víkendu: Ženská Benfika zakončila sezonu na 5. místě 2. ligy

Ženské béčko si na závěr letošního ligového ročníku připsalo jedno vítězství a jednu porážku a v tabulce 2. ligy tak obsadilo solidné páté místo. V konkurenci B týmů extraligových celků si vedlo slušně a za sebou nechalo béčko Bohemky a plzeňské Slavie. Sezonu uzavřeli také starší žáci nebo starší žákyně.Svěřenkyně Petra Jirgese nejprve nestačily na Wizards a prohrály 2:4, ve druhém zápase si ale spravily chuť a Kutnou Horu zdolaly těsně 2:1. Ženské béčko v letošní sezoně posbíralo 45 bodů za 15 výher a 9 porážek. Batíková a spol. se však mohou pochlubit suverénně nejlepší obranou v celé lize. Ve 24 utkáních obdržely pouze 71 gólů, což jsou necelé tři inkasované branky na zápas.

 

Starší žáci na závěr svého letošního počínání nastoupili ve třetím koši. V základní skupině tým trenéra Vilase Svobody zapsal jednu výhru a jednu porážku a v závěrečném boji o umístění porazil Kladno 7:3. Strži tak díky tomuto vítězství setrvají ve třetím nejvyšším koši.

 

Slušně si vedly starší žákyně, které v základní skupině 2. koše porazily oba své soupeře. V obou případech to byly těsné výhry. Nad Texasem holky zvítězily 6:5, nad Olympem pak 2:1. Dva triumfy posunuly tým Petra Blažeje do boje o postup do 1. koše. V něm ale miniladies nestačily na Chodov a padly 4:10. I tak se ale dá letošní počínání stržek označit za vydařené, jelikož opakovaně nakoukly do 1. koše.

 

Velký úspěch se podařil juniorům, kteří díky výsledkům 4:3 a 4:4 vybojovali postup do finále. O jejich počínání jsme psali v samostatném článku. Sezonu uzavřeli také elévové, o posledním turnaji si můžete přečíst zde. A poslední turnaj mají za sebou také elévky, které se v Michli, také o jejich snaze se můžete přesvědčit v samostatném příspěvku.

 

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

 

Junioři:

TJ SKV - Prague Tigers 4:3

TJ SKV - Prague Tigers 4:4 po prodl.

 

Ženy B:

TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 2:4

TJ SKV - FBC Kutná Hora 2:1

 

Muži D:

TJ SKV - Palermo Příbram 4:5

TJ SKV - FBC Vokovický Šavle 6:7

 

Starší žáci:

TJ SKV - Black Angels 2005 Yonex 2:3

TJ SKV - Floorball Club Falcon black 3:2

TJ SKV - Kanonýři Kladno B 7:3

 

Starší žákyně:

TJ SKV - FBC Texas Longhorns DDM P6 6:5 

TJ SKV - Olymp Florbal - Jesenice 2:1 

TJ SKV - FAT PIPE Florbal Chodov blue 4:10

 

Elévové:

TJ SKV - Tigers TJ Sokol Nehvizdy 6:10

TJ SKV - FAT PIPE Florbal Chodov blue 0:4

TJ SKV - FbŠ Bohemians 3:5
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: