Dorostenci po skvělém obratu slaví zlaté medaile!
4. 5.

Dorostenci po skvělém obratu slaví zlaté medaile!

Dorostenci SKV dotáhli svou misi do úspěšného konce! V sobotu v Kunraticích sice nejprve prohráli s Bučisem 4:6, následně ale porazili v klíčovém střetnutí o první příčku Říčany 4:3 a mohli se tak radovat ze zisku poháru pro vítěze 2. ligy. Rozhodující vítězství se však nerodilo lehce a ještě 4 minuty před koncem sokolové prohrávali. Oslavy tak přišly až po bleskovém obratu.První sobotní zápas dorostencům nevyšel. Ačkoliv sokolové dvakrát v zápase vedli o gól, nakonec na Bučis nestačili 4:6. Dva body v utkání zaznamenali Matěj Šaroch a Martin Šolaja. Porážka tak zapříčinila to, že o titulu ve 2. lize rozhodne druhý sobotní zápas s Říčany, které už jako jediné mohly Sokol z první příčky sesadit.

 

Ve 21. minutě vedlo SKV 2:0 poté, co se trefili Vojtěch Doucha a Martin Šolaja. Jenže Říčany pak duel během osmi minut třetí části otočily díky třem vstřeleným brankám na svou stranu. Zaúřadovat tak musel Jan Pinkas. Vinohradský šikula tři minuty před koncem srovnal a v čase 42:47 dokonal obrat.

 

Sokolové porazili draky 4:3 a po tomto zápase bylo jasné, že už jim titul mistra 2. ligy nikdo nevezme. Druhé Říčany zaostali o jeden bod, třetí Bučis ztratil body dva. Pro dorostence to byla skvělá sezona. V základní části zaznamenali z 20 zápasů pouze jednu porážku. V nadstavbě pak vybojovali sedm bodů z možných 12. Sezona Končí Vítězně!

 

Výsledky nadstavby 2. ligy:

TJ SKV - FC Bučis Team 4:6

TJ SKV - FBC Draci Říčany bílí 4:3

 

Konečné pořadí nadstavby:

1. TJ SKV 13 bodů

2. FBC Draci Říčany bílí 12

3. FC Bučis Team 11

4. SK Florbal Benešov 0

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: