Úspěšné Florbalové války! SKV z České Lípy přivezlo tři medailové pozice
13. 5.

Úspěšné Florbalové války! SKV z České Lípy přivezlo tři medailové pozice

Stříbro, stříbro a bronz. Taková medailová umístění o víkendu vybojovaly mládežnické týmy SKV na Florbalových válkách v České Lípě.Jako první se ze zisku poháru radovaly mladší dívky, které našly své přemožitelky až ve finále a po zásluze tak braly trofej pro druhý nejlepší tým.

 

 

Vzápětí stejnou pozici braly také starší dívky. Holky obhajovaly z loňska celkové vítězství. To se získat nepodařilo, i tak ale přišla odměna v podobě poháru a diplomu za druhou příčku!

 

 

Nakonec to v České Lípě cinklo i starším žákům, kteří brali bronz a SKV výprava se tak vrátila z Florbalových válek se třemi umístěními "na bedně"! Děkujeme všem za super reprezentaci klubu!

 

 

Na závěr bychom si dovolili vypíchnout jeden konkrétní zápas ze sobotního programu. Kluci a holky z Jestřábů Horní Police, kteří nastoupili proti našim stržům, byli opravdu začátečníci a přes neutuchající nadšení prostě nestačili. Právě pro snahu, se kterou i za rozhodnutého stavu neustále bojovali, přišli kluci s přáním nechat soupeře vstřelit čestný gól. Konečný výsledek 15:1 tak svítil s jedničkou na konci pro soupeře, uznalým potleskem a společnou fotkou. Jestřábům a Jestřábkám vzkazujeme, ať to proti žádnému soupeři nikdy nevzdávají, přesně tak jako v sobotu!

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: