Novým partnerem SKV je značka Zone a prodejna FlorbalExpert
31. 5.

Novým partnerem SKV je značka Zone a prodejna FlorbalExpert

Novým florbalovým partnerem SKV je švédská značka Zone. Partnerskou prodejnou se pak stává prodejna FlorbalExpert na Hradčanské, která se stane komplexním servisním bodem pro vinohradské florbalisty.SKV bude přezbrojovat. Po 6 letech mění nás klub florbalový brand. Novým materiálovým partnerem se stává švédská značka Zone, partnerskou prodejnou pak FlorbalExpert se sídlem u stanice metra Hradčanská.

 

Úvodní představení našich partnerů proběhne v neděli 2. 6. u nás v hale na Vinohradech v rámci SKVělého dne!

 

Po dlouhé době čeká klub v materiálovém zajištění řada změn, proto nám dovolte nová partnerství krátce představit. Konkrétní podmínky pak budeme členům komunikovat postupně prostřednictvím našeho webu a Členské sekce.

 

Zone Floorball

Značka ZONE byla založena v roce 2001 ve švédském Göthenburgu. Cílem značky je posouvat hranice technologií a designu. Značka má v současnosti zastoupení ve více než 40 zemích světa.

 

Vedle top kvality, na kterou se v současnosti spoléhá řada špičkových hráčů a klubů včetně Pixbo Wallenstam IBK nebo FC Helsingborg tak dává ZONE možnost hráčům a hráčkám se odlišit i neobyčejným designem. Důraz na minimalistický design je vidět na první pohled a už teď se těšíme, jak se bude doplňovat s podobným přístupem ve vizuálu SKV.

 

 

Florbalexpert.cz

Internetový obchod www.florbalexpert.cz a specializovaná prodejna v Praze (metro Hradčanská) s nejširší nabídkou špičkových produktů florbalových značek Zone Floorball a Unihoc.

 

Cílem partnerství SKV a FlorbalExpertu je, aby vinohradský florbalista nalezl komplexní servisní bod pro své florbalové a sportovní vyžití, to vše zhruba 10 minut metrem z Vinohrad.

 

Na e-shopu a v kamenné prodejně budou moci členové SKV využít slev na kompletní sortiment značek zastoupených distributorem Spinflo:

  • florbalové vybavení ZONE FLOORBALL a Unihoc
  • obuv Unihoc Shoes
  • ortézy a chrániče McDavid a ShockDoctor
  • vložky do bot FootBalance
  • běžecké doplňky Nathan

 

SPINFLO

Spinflo s.r.o. je oficiálním distributorem florbalového vybavení švédských značek Unihoc a ZONE FLOORBALL pro Českou a Slovenskou republiku. Mezi další dovážené značky patří přední výrobci sportovních ortéz a chráničů McDavid a Shock Doctor, 100% tvarovatelné vložky do bot FootBalance, běžecké doplňky NATHAN nebo sportovní povrchy francouzské značky Tarkett Sports.

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: