Desítka završena! V neděli se uskutečnil jubilejní 10. ročník SKVělého dne
4. 6.

Desítka završena! V neděli se uskutečnil jubilejní 10. ročník SKVělého dne

V neděli naše domácí Rieger aréna hostila jubilejní 10. ročník SKVělého dne. Tradici, kterou před deseti lety započal Vilas Svoboda, se podařilo udržet a SKVělý den je tak každoročním zpestřením konce staré sezony a začátku nové. I letos se tato klubová událost vydařila a můžeme říci, že nový ročník byl odstartován úspěšně!Máme za sebou pohodový den, tradiční turnaj, letos navíc s nápaditými názvy týmů (highlightem bylo gastronomické derby "Hovězí" versus "Guláš"), spoustu krásných branek a zábavy pro všechny.

A samozřejmě gratulujeme vítězům - letošní triumf si odnesl tým "Loupáci" ve složení Marian Jelínek, Tristan Benetka, Verča Fialková, Šimon Valenta, Ondra Přikryl a František Jirků. Velký dík patří všem účastníkům i organizátorům jubilejního 10. SKVělého dne!

 

 

Vedle zápolení na hřišti a ochutnávání dobrot došlo také k potvrzení nové spolupráce mezi florbalovým oddílem TJ Sokol Královské Vinohrady a partnerem Zone Floorball, potažmo prodejnou Florbalexpert.

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Tipsport Superligy: