Ve středu přípravné utkání s Tigers Langnau
3. 8.

Ve středu přípravné utkání s Tigers Langnau

Mužský A tým se na blížící se Czech Open naladí přípravným duelem s kvalitním soupeřem. Do Rieger arény ve středu večer dorazí tygři z Langnau. Duel je na programu od 20:15.Vinohrady se na Czech Open představí v kategorii Pro. V základní skupině tradičního turnaje vyzvou Chomutov, Bulldogs Brno a reprezentaci Singapuru. Ještě než tradiční srpnová akce vypukne, mohou sokolové otestovat svou formu v přátelském utkání se švýcarským soupeřem.

 

Langnau skončilo v posledním ročníku švýcarské nejvyšší soutěže po základní části na 9. příčce a svou příslušnost v elitní lize muselo hájit v play down. V něm tygři zdolali Kloten 4:2 na zápasy a zachránili se. Nyní budou Tigers bojovat o co nejlepší výsledek v elitní kategorii Czech Open. Ve skupině se střetnou s Zugem, Bohemians a lotyšským Lekrings.

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: