Czech Open preview: Boys narazí na dva prvoligové soupeře a Singapur
4. 8.

Czech Open preview: Boys narazí na dva prvoligové soupeře a Singapur

Po loňské odmlce se mužské áčko SKV vrací na tradiční srpnový Czech Open. A stejně jako před dvěma lety bude o co nejlepší výsledek usilovat v kategorii Pro. V základní skupině sokolové vyzvou dva prvoligové soupeře Chomutov a Bulldogs Brno, přičemž buldoci byli ještě loni soupeřem Vinohrad v Tipsport Superlize. Třetím sokem ve skupině bude reprezentace Singapuru.A právě s poněkud exotickým soupeřem Vinohradští Czech Open načnou ve čtvrtek dopoledne v hale Na Třebešíně. Singapur obsadil na prosincovém světovém šampionátu v Praze 16. příčku. Začátek turnaje ale nenasvědčoval tomu, že asijský soupeř obsadí poslední místo. Singapur remizoval s Kanadou a dokonce porazil Japonsko. Jenže pak Singapurci obdrželi od Slováků 18 branek, obsadili ve skupině o skóre třetí nepostupovou pozici a ve zbylých dvou zápasech o umístění už nenašli síly na lepší umístění.

 

Ve čtvrtek večer svěřenci nových koučů Michala Kotlase a Davida Bouši vyzvou Bulldogs Brno. Buldoci v uplynulém superligovém ročníku nedokázali vybojovat záchranu a v baráži padli s brněnským Hattrickem. Ve vzájemných zápasech s SKV měli v základní části lehce navrch Brňané. V domácím prostředí vyhráli těsně 5:4 poté, co Vinohradští vedli na začátku třetí části 4:3. Doma pak Vinohrady svému sokovi porážku oplatili a zvítězili stejným poměrem, ovšem až po prodloužení.

 

Ambice etablovat se ve vrchních patrech tuzemského florbalu neskrývá Florbal Chomutov, který před časem postoupil do 1. ligy a v uplynulém ročníku se dostal i do play off. Ve čtvrtfinále ovšem nestačil v poměru 1:3 na zápasy na rivala z Ústí. Sokolové se s Chomutovem utkají v pátek dopoledne. O výsledcích mužského áčka vás budeme informovat zde na webu nebo na sociálních sítích. Po odehrání základních skupin bude ve čtvrtek odpoledne následovat nadstavbová část a opravy.

 

Rozpis utkání:

čtvrtek 10:20 TJ SKV - Singapur (VŠE Na Třebešíně)

čtvrtek 19:40 TJ SKV - Bulldogs Brno (Tatran Střešovice)

pátek 10:20 TJ SKV - Florbal Chomutov (VŠE Na Třebešíně)

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: