Czech Open preview: Ladies vyzvou dobře známý Turnov i soupeře ze zahraničí
5. 8.

Czech Open preview: Ladies vyzvou dobře známý Turnov i soupeře ze zahraničí

Ladies se na tradičním srpnovém turnaji pokusí navázat na čtvrtfinálové účasti z let 2016 a 2017. V základní skupině otevřené kategorie na ně čekají prvoligový Turnov, švédský tým Obbola IK a nizozemský celek Siact. Zatímco v sobotu se svěřenkyně kouče Sigla představí na brankickém Hamru, v pátek budou hrát v Dejvicích.Ženské áčko načne letošní ročník Czech Open duelem s nizozemským celkem Siact. Tento tým už se tradičního turnaje v Praze v minulosti účastnil, ale jinak je jeho forma otazníkem. Ve druhém čtvrtečním střetnutí se Ladies utkají s dobře známým soupeřem z 1. ligy Turnovem.

 

Ačkoliv TJ Turnov obsadil v západní skupině 1. ligy až sedmou příčku, Vinohrady neměly s tímto soupeřem lehké pořízení. V domácím utkání severočeského soka zdolaly až po nájezdech a na hřišti soupeře pak zvítězily těsně 3:2. Turnov pak vypadl hned v 1. kole play off, kde nestačil na Florbalovou akademii z Mladé Boleslavi.

 

Skupinovou fázi Ladies uzavřou střetnutím se švédským týmem Obbola IK. Městečko, kde žije přes dva tisíce lidí, se nachází spíše v severní části Švédska na pobřeží. Nedaleko Obboly leží florbalově známější Umeå. Celek nastupuje ve třetí nejvyšší švédské lize.

 

Rozpis utkání:

čtvrtek 13:40 TJ SKV - Siact (Hamr II)

čtvrtek 17:20 TJ SKV - TJ Turnov (Hamr II)

pátek 13:20 TJ SKV - Obbola IK (Kotlářka)

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: