Czech Open preview: Junioři se střetnou se soupeři z Česka, Finska a Švýcarska
7. 8.

Czech Open preview: Junioři se střetnou se soupeři z Česka, Finska a Švýcarska

Pestrá směs soupeřů čeká na naše juniory, kteří se pod názvem SKV budou bít o dobré výsledky v otevřené kategorii Czech Open. Turnaj načnou ve čtvrtek ráno na Děkance duelem se švýcarským Appenzellem, odpoledne vyzvou český celek DDM Stod a skupinu uzavřou večer zápasem s finským #Liuttu.Všechny tři zápasy na Děkance a všechny tři ve čtvrtek. Junioři vyrazí do ostrých zápasů poprvé pod vedením nového kouče Miroslava Purkrábka. Kromě juniorů se v týmu objeví i několik tváří ze širšího kádru A týmu. Jmenovat můžeme univerzála Vojtěcha Mácu, útočníka Petra Blažeje nebo slovenského obránce Petera Kachniče.

 

Chybět nebudou opory juniorů z minulé sezony Ondřej Zelený, Šimon Král a Jakub Jestříbek. Právě Ondřej Zelený, který by se letos měl stát lídrem juniorského celku, obnoví mládežnickou spolupráci se svým starším bratrem Markem, jenž se v sestavě rovněž objeví. Junioři dohrají skupinu ve čtvrtek večer, v pátek nebo v sobotu se pak podle umístění ve skupině objeví v play off.

 

Rozpis utkání:

čtvrtek 9:20 TJ SKV - UH Appenzell (Děkanka)

čtvrtek 14:20 TJ SKV - DDM Stod (Děkanka)

čtvrtek 18:40 TJ SKV - #Liuttu (Děkanka)

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: