Czech Open - den třetí: Ladies došly do čtvrtfinále, kde nestačily na Finky
10. 8.

Czech Open - den třetí: Ladies došly do čtvrtfinále, kde nestačily na Finky

Ženské áčko Vinohrad potřetí v klubové historii postoupilo mezi osm nejlepších celků Czech Open, čtvrtfinálovou bránu však ani tentokráte nepokořilo. Ladies nejprve dopoledne zdolaly po nájezdech Finky z HuKu 2:1, následně ale prohrály s dalším finským týmem SB Limits těsně 0:1. Brzo ráno se s vyřazovací částí turnaje rozloučili junioři, kteří nestačili na Panthers Praha.Ladies vstupovaly do osmifinálového souboje povzbuzeny dvěma včerejšími výhrami. Sokolky postupně vyřadily švédskou Husqvarnu i švýcarský Kloten. A zadařilo se i v osmifinále. Už po 12 vteřinách otevřela skóre Vejvodová. Na konci první části Finky srovnaly na 1:1 a stejný stav svítil na světelné tabuli i po závěrečné siréně.

 

Rozhodnout tak musely nájezdy. S tlakem se nepárala nájezdová specialistka Anna Kutnarová a svým skvěle provedeným zakončením poslala SKV do čtvrtfinále. V něm na Vinohrady čekal už pátý zahraniční soupeř v řadě. V tomto případě ale byly hráčky Limits nad síly žlutočerných a branka soupeře z 24. minuty se nakonec ukázala jako vítězná.

 

Ladies přesto absolvovaly řadu těžký zápasů se zahraničními soky a učinily další důležitý krok v přípravě na novou sezonu. Dvěma výhrami v play off se prezentovali junioři. Jejich jízdu vyřazovací částí zastavili až pražští Panthers, kteří ovládli 1/32 finále jednoznačně 5:0. Ondřej Zelený a spol. tak na turnaji zaznamenali z šesti zápasů tři vítězství a tři porážky.

 

VÝSLEDKY 3. HRACÍHO DNE CZECH OPEN 2019:

 

Ženy A:

TJ SKV - HuKu 2:1 po sam. náj.

TJ SKV - SB Limits 0:1

 

Junioři:

TJ SKV - Panthers Praha 0:5
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: