SKV posílili obránce Ondřej Richtr a útočník Milan Bína
23. 8.

SKV posílili obránce Ondřej Richtr a útočník Milan Bína

Vinohrady vstoupí do nové sezony s posilami v kádru. Řady superligového týmu vyztužili obránce Ondřej Richtr a útočník Milan Bína. První jmenovaný přichází do SKV z Kladna, Bína se do Riegrových sadů vrací po třech letech strávených v pražské Spartě.Dlouholetý obránce kladenských Kanonýrů si v předchozím angažmá vyzkoušel, jaké to je nosit kapitánskou pásku. Do SKV přichází na přestup a bude oblékat žlutý dres s číslem 20.

 

 

Milan Bína rozhodně není v SKV zcela novou tváří! Bínis se po třech letech strávených v dresu Sparty Praha vrací do důvěrně známého prostředí Rieger arény, ve kterém strávil dvě sezony. Zejména ve spolupráci se Zbyňkem Stuchlíkem trápil obrany a brankáře soupeřů. Teď je zpátky a bude nosit číslo 23!

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: