Ladies vyzrály na Bohemku a vyhrály Prague Challenge 2019!
25. 8.

Ladies vyzrály na Bohemku a vyhrály Prague Challenge 2019!

Ladies ovládly přípravný turnaj Prague Challenge 2019! Ze čtyř zápasů dokázaly na Děkance třikrát zvítězit, přičemž ve dvou duelech předčily i domácí Bohemians. Ve finále extraligovému celku nasázely sedm branek a po zásluze se pak radovaly ze zisku zlatého poháru.Svěřenkyně kouče Sigla se do víkendového turnaje vrhly s velkou vervou a v úvodním zápase si poradily s Mladou Boleslaví 3:0. V sestavě se vedle stálých opor ukázalo také několik nových tváří a posil. Ve druhém sobotním střetnutí pak Ladies remizovaly s druhým týmem Bohemians 6:6.

 

V neděli se kapitánka Tvrzníková a spol. chystaly na favorita turnaje - první tým Bohemky. Ta sice nerozdělila své dva celky na lepší a horší, přesto družstvo označené jedničkou působilo papírově silněji. Ladies však překvapily dobrou hrou v defenzivě, skvělý výkon podala brankářka Kuchyňková a bylo z toho vítězství 2:1.

 

Výsledky ve skupině se pro finálový duel mazaly a v boji o zlato se tak začínalo zase od nuly. I tentokráte podala výborný výkon strážkyně vinohradské branky - tentokráte gólmanka Vyrobíková, SKV působilo v útoku chladnokrevně, proměňovalo suverénně své šance a v obraně se nedopouštělo zbytečných chyb.

 

Výsledkem byl vysoký triumf 7:2 a velké povzbuzení před startem druhé prvoligové sezony v řadě. Ladies budou mít v západní skupině 1. ligy celkem jedenáct soupeřů a s každým se utkají doma a venku. Ročník odstartují 21. září domácím duelem s Ústím.

 

Výsledky na Prague Challenge 2019:

TJ SKV - Mladá Boleslav 3:0

TJ SKV - FbŠ Bohemians "2" 6:6

TJ SKV - FbŠ Bohemians "1" 2:1

TJ SKV - FbŠ Bohemians "1" 7:2
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: