Zbyněk Stuchlík: Je úleva, že máme první body, ale předchozí ztráty nás mrzí
1. 10.

Zbyněk Stuchlík: Je úleva, že máme první body, ale předchozí ztráty nás mrzí

V pátečním zápase na Spartě se Zbyněk Stuchlík prezentoval gólem a asistencí, také v neděli v Ostravě byl na hřišti vidět. Tam sokolové konečně prolomili čekání na první body v nové sezoně a odvezli si z ostravské půdy výhru v prodloužení. Šikovný útočník se ohlédl za oběma víkendovými duely a už pokukuje po sobotní domácí bitvě s Hattrickem Brno.Sokolové vedli ve druhé třetině na Spartě už 4:0. Pak ovšem zcela vypadli ze hry a domácí nakonec skóre otočili. "Na rozdíl od prvních třiceti minut v zápase jsme ustoupili od agresivity a drzosti. Tím se na nás začal hromadit tlak. S chybami, které jsme navíc udělali v obraně, jsme Spartě zápas vrátili a sami si ho prohráli," vyjmenoval příčiny prohry 4:6 Zbyněk Stuchlík.

 

V neděli tak Vinohradští chtěli páteční výsledek odčinit. "Měli jsme pouze jediný plán, a to vyhrát. Dobře jsme chytili začátek, to nám pomohlo. Pak mohl jít zápas výsledkově na obě strany. My nakonec zvládli lépe prodloužení, a proto jsme vyhráli," zhodnotil Stuchlík střetnutí s Ostravou, které v nastaveném čase rozhodl svou trefou Petr Hartman.

 

Sokolové tak ukončili bodový půst a do superligové tabulky zapsali první výhru. "Určitě je to úleva, ale myslím si, že všechny daleko více mrzí předešlé dva zápasy, ve kterých body ležely na podlaze a stačilo je jen sebrat," zmínil Stuchlík prohru na Spartě i domácí nezdar s Otrokovicemi, kdy sokolové dotáhli ztrátu, ale inkasovali pak v samotném závěru znova.

 

V sobotu Vinohrady přivítají na domácím hřišti nováčka FBŠ Hattrick Brno. "Líbí se mi, jak zatím Hattrick hraje - pěkné kombinace, góly. Určitě to bude zábava, už se na sobotu těším!" řekl na závěr. Sobotní utkání je na programu od 16:30. Vstupné činí 50 korun. Permanentkáři, členové klubu, děti do 10 let, osoby nad 65 let a dárci krve mají vstup zdarma.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: