Druhé domácí utkání v sezoně! Sokolové se utkají s Hattrickem Brno
4. 10.

Druhé domácí utkání v sezoně! Sokolové se utkají s Hattrickem Brno

V sobotu od 16:30 nastoupí mužský A tým Vinohrad už k pátém utkání nového superligového ročníku. Teprve podruhé se však představí na domácí půdě. V Rieger aréně vyzve nováčka nejvyšší soutěže FBŠ Hattrick Brno. Dorazte do hlediště podpořit sokoly v bitvě o další superligové body.O minulém víkendu se Vinohradští dvakrát představili na hřišti soupeře. Nejprve v pátek na Spartě sahali po prvních bodech do tabulky, když vedli nad domácími favority už 4:0. Jenže pak přišel obrat a Sparta nakonec triumfovala 6:4. Premiérové body tak přišly až v neděli na hřišti ostravského FBC. Svěřenci trenérů Kotlase a Bouši vyhráli 5:4 v prodloužení, rozhodující trefu v nastaveném čase zaznamenal útočník Petr Hartman.

 

Nyní sokolové odehrají druhé domácí utkání v sezoně. Brněnský Hattrick, nováček nejvyšší soutěže, má zatím na kontě pouze jeden bod, který vybojoval za remízu v základní hrací době na hřišti Otrokovic. Přesto se však Brňané zatím prezentují zajímavým florbalem, což potvrzuje i útočník SKV Zbyněk Stuchlík. "Líbí se mi, jak zatím Hattrick hraje - pěkné kombinace, góly. Určitě to bude zábava, už se na sobotu těším!" řekl před sobotním střetnutím.

 

Hattrick se opírá o bývalé hráče Bulldogs Davida Coufala nebo Luďka Ondráčka. Mužstvo před sezonou příchodem z Otrokovic posílil také Martin Nagy. Jedničkou v brance je další florbalista s minulostí u Bulldogs Filip Kejík. Přijďte povzbudit sokoly v domácím zápase! Vstupné činí 50 korun. Permanentkáři, členové klubu, děti do 10 let, osoby nad 65 let a dárci krve mají vstup zdarma.

 
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
RSS + NEWSLETTER

Prostřednictvím RSS můžete být informováni o novinkách na webu TJ Sokol Královské Vinohrady - nejnovější zprávy, výsledky, aktuality, reportáže a komentáře.


Obsah RSS kanálu najdete na adrese: https://www.skvflorbal.cz/rss/.
Chcete být v obraze každý měsíc? Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.


PARTNEŘI KLUBU

Generální partner oddílu:

MND a.s. - Plyn z první ruky

Hlavní partneři oddílu:

Zone Hlavní město Praha Mestská část Praha 2

Partneři oddílu:

Justo Tělocvičná jednota Sokol Vinohrady florbalexpert.cz PeterVenett Film Dekor JumpPark Praha Nigrin - Zahrady Benea - cukrárna a pekárna Benešov NicNeboli.cz Burik Team Element

Mediální partner oddílu:

Seejay Radio

Dále nás podporují:

Praha Sportovní Kudy z nudy Sport mě baví

Oficiální partneři Superligy florbalu: